Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

No 2. līdz 10. septembrim norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais 21. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums ("Baltic Sea Docs"), kura laikā Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās tiks izrādītas starptautiskos festivālos atzinību guvušas filmas, kas apkopotas programmā "Pārliecības garša"

Populārākie raksti
Dzīve turpinās... Psihoterapeits Gatis Bušs par filmu 'Katrs otrais pāris'  (12)
24.augusts 2017 07:28
Viena no filmām, ko šogad piedāvā Baltijas jūras dokumentālo filmu forums , ir somu režisores Mias Halmes lente "Katrs otrais pāris" ("Every Other Couple", 2016) par šķirtajām ģimenēm Eiropā. Par filmu pēc tās noskatīšanās raksta sistēmiskais terapeits Gatis Bušs, precējies divu meitu tēvs.
Meitene, kura uzdrīkstējās sapņot. Dziedātāja Aminata par filmu 'Sonita'  (7)
08.septembris 2016 00:05
Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma programma šogad piedāvā režisores Rohsares Gaemmagami filmu "Sonita", par afgāņu meiteni, kura sapņo kļūt par reperi, bet vecāki viņu cer izprecināt par 9000 dolāriem. Pēc filmas noskatīšanās par filmu raksta dziedātāja Aminata .
Deja mūža garumā. Baleta māksliniece Elza Leimane par filmu 'Mūsu pēdējais tango'  (6)
05.septembris 2016 10:02
Baltijas jūras Dokumentālu filmu foruma programmā šogad varēs noskatīties filmu "Mūsu pēdējais tango" ("Our Last Tango"). Filmu pēc noskatīšanās vērtē baleta māksliniece Elza Leimane .