Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

No 6. līdz 9. septembrim Rīga un reģionos norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais 21. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums (Baltic Sea Docs), kura laikā Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās tiks izrādītas starptautiskos festivālos atzinību guvušas filmas, kas apkopotas programmā "Atmiņas par nākotni"

Redaktors iesaka
Sociālo mediju netīrā puse. Mediju pētnieks Jānis Buholcs par filmu 'Tīrītāji'  (39)
27.augusts 2018 11:31
Trešdien, 5. septembrī, sāksies ikgadējais Baltijas jūras dokumentālo filmu forums (Baltic Sea Docs). Viena no filmām, kas šogad iekļauta festivāla programmā "Atmiņas par nākotni", ir režisoru Hansa Bloka un Morica Rīzevīka (Hans Block, Moritz Riesewieck) veidotā filma "Tīrītāji" (The Cleaners) par cilvēkiem, kuri strādā kā "digitālie tīrītāji" jeb satura moderatori sociālajos tīklos un atbrīvo internetu no nevēlamas, satura politikai neatbilstošas informācijas. Par filmu pēc noskatīšanās raksta mediju pētnieks, Vidzemes augstskolas asociētais profesors Jānis Buholcs.
Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma seansi notiks arī reģionos
15.augusts 2018 16:42
No 5. līdz 9. septembrim jau 22. reizi norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais Baltijas jūras dokumentālo filmu forums ("Baltic Sea Docs"), kas skatītājiem piedāvās filmu programmu "Atmiņas par nākotni". Foruma filmu seansi vienlaikus notiks gan Rīgā, gan arī piecās Latvijas reģionu pilsētās - Jēkabpilī, Cēsīs, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā.
Baltijas jūras dokumentālo filmu forums izziņo programmu 'Atmiņas par nākotni'
10.augusts 2018 11:22
Baltijas jūras dokumentālo filmu forums , kas šogad notiks no 5. līdz 9. septembrim, izziņo programmu, šoreiz kā devīzi un nosaukumu liekot "Atmiņas par nākotni". Programmā būs iekļautas starptautiskos festivālos atzinību guvušas pēdējo gadu filmas, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji no Nacionālā kino centra.