Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

No 2. līdz 10. septembrim norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais 21. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums ("Baltic Sea Docs"), kura laikā Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās tiks izrādītas starptautiskos festivālos atzinību guvušas filmas, kas apkopotas programmā "Pārliecības garša"

Redaktors iesaka
Dzīve turpinās... Psihoterapeits Gatis Bušs par filmu 'Katrs otrais pāris'  (11)
24.augusts 2017 07:28
Viena no filmām, ko šogad piedāvā Baltijas jūras dokumentālo filmu forums , ir somu režisores Mias Halmes lente "Katrs otrais pāris" ("Every Other Couple", 2016) par šķirtajām ģimenēm Eiropā. Par filmu pēc tās noskatīšanās raksta sistēmiskais terapeits Gatis Bušs, precējies divu meitu tēvs.
Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma filmas būs skatāmas arī reģionos
21.augusts 2017 13:31
No 2. līdz 10. septembrim jau 21. reizi norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais Baltijas jūras dokumentālo filmu forums (Baltic Sea Docs). Skatītājiem Rīgā un piecās Latvijas reģionu pilsētās forums piedāvā starptautiskos festivālos atzinību guvušu filmu skati "Pārliecības garša", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
Izziņota Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma programma
07.augusts 2017 13:09
No 2. līdz 10. septembrim norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais 21. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums ("Baltic Sea Docs"), kura laikā Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās tiks izrādītas starptautiskos festivālos atzinību guvušas filmas, kas apkopotas programmā "Pārliecības garša", portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāji. Foruma ietvaros notiks arī filmu rosinātas diskusijas par aktualitātēm Latvijā un sarunas ar filmu veidotājiem.