Balvi

Populārākie raksti
Egļu ceļš cauri Latvijai jeb Kā sapostas novadu eglītes šogad?  (61)
18.decembris 2015 06:46
Par lielākajām un skaistākajām eglēm Eiropā un citviet pasaulē jau šosezon esam papriecājušies, skatoties skaistas bilžu galerijas un video. Arī kaimiņos Lietuvā un Igaunijā šogad uzstādītas fantastiski skaistas egles – Viļņā egle ir vesels labirints, bet Tartu svētkos mirdz krāšņi. Bet kā ar mūsu pašu pilsētām? Kā izdaiļotas egles Latvijas reģionos?
Ilgākie novadu vadītāji: daži ies pensijā, citi kandidēs atkārtoti  (63)
22.aprīlis 2017 00:10
Nemainīgi, vairākus gadu desmitus tiek vadītas ne tikai dažas lielās pilsētas, bet arī daudzas mazās pašvaldības. Portāls "Delfi" jau vēstīja par vietvalžiem - ilgdzīvotājiem Latvijas lielākajās pilsētas. Šoreiz aicinām ielūkoties, kāda situācija ir novados, kur dažs pašvaldības vadītājs bijis nemainīgs jau no astoņdesmitajiem gadiem.
Apceļojam pierobežu: slepenā Zeltiņu raķešu bāze, krūmos ieauguši varoņu pieminekļi un neparasti muzeji
14.septembris 2016 22:45
"On The Way of Freedom" motoceļotāji, kuri veikuši enduro motociklu ekspedīcijas uz Austrāliju, Gruziju un Abhāziju, kā dāvanu Latvijai simtgadē veido 1836 kilometrus garu enduro motociklu maršrutu apkārt Latvijai fonda "1836" ietvaros. Vairāk par to lasiet šeit. Šoreiz ceļotājus takas un meža ceļi ved pa Alūksnes pusi – uz Zeltiņiem, Ati un Egļavu, kur ir gan kādreizējā raķešu bāze, gan purvos un mežos ieauguši padomu laika varoņu pieminekļi un partizānu bunkuri, gan entuziastu veidoti muzeji un brīnišķīgas, nedaudz aizmirstas muižas.