Barons

Barons

Barons ir Latvijas basketbola klubs, kas spēlē Latvijas basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2). Līdz 2011. gadam Barons bija viena no spēcīgākajām pirmās divīzijas komandām, kura 2008. un 2010. gadā kļuva par Latvijas čempioniem, taču finansiālu problēmu dēļ Barona vadība pieņēma lēmumu 2011./2012. gada sezonā spēlēt otrajā divīzijā.

Populārākie raksti
Sapņi, pieviltas cerības un mistika – noslēpumainākās latviešu mīlas leģendas
13.februāris 2016 13:41
Teju katrs no mums zina leģendāro mīlas stāstu par Romeo un Džuljetu, kā arī citas romantiskas leģendas un nostāstus, kuru pamatā bijuši patiesi notikumi. Arī Latvija var lepoties ar savām teikām un leģendām, par kurām daudzajās pilīs un muižās atgādina dažādas vēsturiskas liecības.
Video: Kambala ar elkoņiem 'izslēdz' 'Liepāja/Triobet' leģionāru  (43)
16.aprīlis 2015 09:36
"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla spēlē trešdien "Barons/LDz" komandas centra spēlētājs Kaspars Kambala asi un rupji nospēlēja pret "Liepājas/Triobet" aizsargu Dveinu Džonsonu.
Daugavā atrod jauna vīrieša līķi; Pelša tuviniekus aicina uz atpazīšanu
14.jūnijs 2013 23:45
Piektdien, vēlu vakarā Daugavas vidū, netālu no Vanšu tilta, atrasts jauna vīrieša līķis. Uz mirstīgo atlieku atpazīšanu uzaicināti ierasties šonedēļ pazudušā  latviešu hokejista Kristiāna Pelša tuvinieki.