C hepatīts

Populārākie raksti
Asinsdonoru centra priekšnieci Ozoliņu atbrīvo no amata  (39)
01.marts 2017 10:04
Disciplinārlietas izmeklēšanas komisija disciplinārlietā, kas bija sākta pret Valsts asinsdonoru centra (VADC) direktori Ivetu Ozoliņu par iespējamu amata pienākumu nekvalitatīvu pildīšanu, konstatējusi pārkāpumus un atbrīvojusi viņu no amata, portāls "Delfi" uzzināja VADC.
Patiesi stāsti par C hepatītu - slimību, ar kuru atliek vien sadzīvot  (6)
28.jūlijs 2014 11:43
Anda, 40 gadus jauna, piecu bērnu māmiņa ar medicīnisko izglītību - šobrīd mājsaimniece. Rolands, 37 gadus jauns vīrietis, precējies, divu bērnu tēvs - izbijis pašvaldības policijas darbinieks, šobrīd veiksmīgs uzņēmējs. Zigmārs, trīs bērnu tēvs, sportists un aktīvā dzīvesveida piekritējs - nekad nav lietojis narkotikas. Dace, 30 gadus jauna, vientuļā māmiņa, audzina 7 gadus vecu puisēnu. Kas šos cilvēkus vieno? Sabiedrībā iesakņojušies aizspriedumi un kopīga diagnoze – vīrushepatīts C.
Video: RSU profesores viedoklis par `kluso slepkavu` C hepatītu un revolūciju tā ārstēšanā  (1)
24.jūlijs 2015 11:59
Tuvojas 28. jūlijs - Pasaules hepatīta diena. Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes Infektoloģijas un dermatoloģijas katedras profesore Ludmila Vīksna stāsta par bīstamo vīrushepatītu C, kas izraisa aknu cirozi un vēzi. Profesore slavē šīs slimības mūsdienīgo diagnostiku un izklāsta jauno medikamentu priekšrocības. Kaut arī vīrushepatīta C ārstēšana ir ļoti dārga, ārste aicina koncentrēt visas finansiālās iespējas, lai izveseļotos un varētu baudīt pilnvērtīgu dzīvi.