Če Gevara

Če Gevara

Če Gevara ir leģendārs Kubas revolucionāro partizānu kustības dalībnieks. 1959. gadā politiķis palīdzēja Fidelam Kastro gāzt diktatora Fulgencio Batistas režīmu. Če Gevara ieņēma dažādus amatus Kastro valdībā. Viņš bez tiesas tika nogalināts Bolīvijā, kur viņš mēģināja sarīkot revolūciju. Če Gevaras sejas attēls mūsdienās ir kļuvis par ikonu, kas simbolizē pretošanos varai.

Populārākie raksti
Kur saulīte slēpjas ziemā? 8 idejas siltam atvaļinājumam
01.novembris 2015 18:07
Pie mums Latvijā dienas saraujas arvien īsākas un salts gaiss sitas sejā līdz ar miglu. Daudziem tas uzdzen depresiju un vēlmi aizbēgt uz vietām, kur ir silti. Lūk, vietas, kur tieši pašlaik ir patīkami skaists laiks un saulīte lutina.
Latviešu ceļotāji izbauda sociālisma salu Kubu: tu esi dolāru koks  (2)
27.aprīlis 2017 21:16
Ceļotāji Alīna un Jēkabs par vienu no saviem spilgtākajiem braucieniem uzskata Kubu, galamērķi, kas pēdējā laikā iemantojis īpašu popularitāti latviešu vidū. Noteikti izlasi arī par citiem viņu ceļojumiem blogā www.sapnumedniece.lv un seko "Instagram" www.instagram/com/lincalincalinca , kur viņu fotogrāfijas iedvesmo nākamajam atvaļinājumam!
Fotogrāfs iemūžina reālo Kubu - valsti, ko nerāda tūrisma ceļvežos  (23)
04.februāris 2016 07:42
Kubas galvaspilsētas Havanas nomale, ko dēvē par Jēzus Marijas ( Jesus Maria ) rajonu, ir kaut kas gluži cits nekā ierastās, tūrisma ceļvežos atrodamās fotogrāfijas ar kadiljakiem, bijušā vadoņa Če Gevaras piemiņas vietām un ruma pudelēm vai mohito glāzēm.