Ceļošana

Populārākie raksti
Likumi, kuru pārkāpšana ārzemēs var ļoti slikti beigties  (20)
28.janvāris 2017 12:52
Lielākā daļa ceļotāju zina, ka homoseksualitāte gandrīz visās Tuvo austrumu valstīs ir aizliegta. Bet šis nebūt nav vienīgais noteikums, kas ļoti atšķiras no Rietumos pieņemtā… Vai zināji, ka Saūda Arābijā aizliegts dejot vai izrotāt māju ar Ziemassvētku dekorācijām? Sarakstu ar dažādās valstīs spēkā esošiem aizliegumiem un paražām apkopojām, izmantojot Latvijas Ārlietu ministrijas , "Lonely Planet" un "Daily Mail" sagatavoto informāciju.
Lidojums no Salonikiem uz Rīgu: 'Ellinair' lidaparātā valdīja panika un nāves bailes  (137)
09.septembris 2017 12:06
Portāls "Delfi" ceturtdien, 7. septembrī, ziņoja par būtisku reisa Rīga-Iraklija aizkavēšanos, jo "Ellinair" lidmašīnai Grieķijā radās tehniskas problēmas. Paralēli cits lidsabiedrības "Ellinair" gaisa kuģis Grieķijā, Salonikos mēģināja pacelties divas reizes, un otrajā pacelšanās reizē pasažieriem draudēja reāla nāve, no Saloniekiem ziņo Aleksandrs.
180 eiro telefona rēķins un nakšņošana automašīnā: lasītāja vaino 'Biti' maldināšanā  (271)
06.augusts 2017 09:38
Gatavojoties ceļojumam uz Melnkalni, Marija devās uz sava operatora "Bite" filiāli "Riga Plaza", lai noskaidrotu, vai arī šajā valstī atcelta viesabonēšanas maksa par mobilo sakaru pakalpojumiem. Darbiniece Zane Marijai apgalvojusi, ka Melnkalne ir vienotā tarifa zonā, tomēr, nonākot galamērķī, viss izrādījies pavisam citādi, vēsta portāls "rus.delfi.lv".