Ceļot lēti

Populārākie raksti
10 daudzsološas zemo cenu aviokompānijas, kas jau nākamgad padarīs atvaļinājumus lētākus
16.novembris 2017 21:03
Šis gads aviopārvadājumu nozarē bijis vētrains un satricinājumiem pilns – sākot jau ar "Monarch Airlines" maksātnespēju un "Air Berlin" krahu līdz pat lielākās zemo cenu aviokompānijas "Ryanair" atceltajiem reisiem , " British Airways " tiešsaistes sistēmas problēmām un citiem jautājumiem. Tomēr šajā nozarē ir arī dažādas pozitīvu vēsmas, piemēram, zemo cenu pārvadātāju ievērojamā izaugsme. "Telegraph" pat raksta, ka zemo cenu aviokompānijas pārņem debesis. Piemēram "Level", "British Airways" mazā māsa, martā apsolīja, ka par nepilnām 100 mārciņām jeb 110,50 eiro vedīs ceļotājus pāri "dīķim", kamēr skandināvu "Primera Air", kuras lidojumu vadības centrs, starp citu, atrodas Latvijā, neatlaidīgi laužas lielajā tirgū, piedāvājot lidojumus no Apvienotās Karalistes uz Ņujorku un Bostonu no Birmingemas un arī lidojumus no Stanstedas Londonā.
10 недорогих авиакомпаний, которые в следующем году сделают отпуск еще дешевле  (1)
21.novembris 2017 18:33
Этот год был нелегким для авиабизнеса — начиная с банкротства Monarch Airlines и закрытием Air Berlin, заканчивая отмененными рейсами Ryanair и проблемами British Airways. Но есть и хорошие новости от международных лоукостеров — авиакомпаний с низкими ценами на билеты, пишет TūrismaGids.lv .
Kā ceļot biežāk un lētāk – atskats uz 'Tūrisma Gids' stāstu vakaru
02.novembris 2017 13:37
Otrais "TūrismaGids" stāstu vakars aizvadīts izglītojošā atmosfērā, jo Alīna un Jēkabs Andrušaiši vērsim pie ragiem ķērās ļoti nopietni. Viņi stāstīja, kā plāno ceļojumus, par kuriem varam lasīt arī viņu blogā " Sapņumedniece ". Tiem, kas uz pasākumu netika, piedāvājam īsu ieskatu, kur meklēt lētas biļetes, izdevīgāko auto nomu un viesnīcas.