Centrālā Statistikas pārvalde

Centrālā Statistikas pārvalde

Centrālā statistikas pārvalde ir galvenā valsts statistikas darbu veicēja un koordinatore Latvijā. Tā darbojas Ekonomikas ministrijas pārvaldībā.

Populārākie raksti
Jaunais gads bez kaviāra: krievu tūristi aizplūst no Baltijas  (157)
28.decembris 2015 10:14
Pavisam drīz visur paukšķēs šampanieša korķi un salūta gaismas izgaismos svinētāju sejas, sagaidot 2016. gadu. Daudzi šos svētkus svinēs ārzemēs, arī Baltijas valstis ir iecienīts svētku svinēšanas galamērķis. Tomēr tūrisma nozarē šie svētki tika gaidīti ar bažām. Vai visa gada laikā piedzīvotais krievu tūristu skaita kritums Baltijā ir mazinājies un vai izdevies to kompensēt citos tirgos?
Izmirstošie novadi: Vietām Latvijā ierēdņu vairāk nekā privātajā sektorā strādājošo  (259)
29.februāris 2016 00:09
Latvijā ir ne tikai tādi novadi, kur ir ievērojams sabiedriskā sektora īpatsvars, bet arī tādi, kuros valsts un pašvaldību iestādēs strādā vairāk cilvēku nekā privātajā sektorā. Centrālā statistikas pārvalde speciāli "Delfi.lv" atlasīja informāciju par darba vietu skaitu visos Latvijas novados un pilsētās. Dalījums pēc sektora – privātā vai sabiedriskā – uzrāda ievērojamas atšķirības katrā pašvaldībā.
Aptauja: Lai 'normāli dzīvotu', mēnesī jāpelna 1055 eiro  (90)
08.septembris 2014 13:27
Pēc valsts iedzīvotāju domām, lai normālu dzīvotu, mēnesī ir jāpelna 1055 eiro, liecina pētījumu centra SKDS aptaujas rezultāti.