Chevrolet

Chevrolet

Chevrolet ir amerikāņu automobiļu marka, kuru ražo kompānija "General Motors". Kompāniju 20. gadsimta sākumā dibināja Luijs Ševrolē, taču jau dažus gadus vēlāk, to iegādājās "General Motors".

Populārākie raksti
Septiņas lietas, kas glābj autobraucēja dzīvību  (46)
25.augusts 2013 17:00
Automobiļa darbības pamatprincipi nav mainījušies kopš to izgudrošanas 19. gadsimta nogalē. Vairāk nekā 100 gadu vairumam mūsu spēkratu tiek uzstādīti iekšdedzes dzinēji, tie aprīkoti ar četriem riteņiem, stūri, pedāļiem un pārnesumu pārslēgu.
Video: Ar 'Corvette' izdriftē Smiltenes pagrieziena rotācijas apli  (88)
23.februāris 2015 12:37
Internetā publicēts video, kur ziemas priekus rotācijas aplī ar pagriezienu uz Smilteni izdriftē 505 zirgspēku jaudīga " Chevrolet Corvette Z06". Ņemot vērā, ka autovadītājs šo manevru izpilda ar glanci, visticamāk, tamlīdzīgas darbības veicis ne vienu reizi vien.
Video: maskējies NASCAR pilots izvizina auto pārdevēju  (28)
13.marts 2013 13:49
Internetā publicēts "Pepsi MAX" sponsorēts video, kurā ar ūsām un bārdu nomaskējies NASCAR pilots Džefs Gordons dodas uz kādu auto placi, kur piekrīt izbraukt ar 580 ZS jaudīgo " Chevrolet Camaro ZL1 " spēkratu un sportiskā manierē izvizina auto pārdevēju, kurš noticējis vīrieša stāstītajam, ka viņš ar tik jaudīgu auto nav braucis.