Dairis Bertāns

Dairis Bertāns

Dairis Bertāns ir pazīstams latviešu basketbolists, kurš pārstāv basketbola klubu "VEF RĪGA". Tāpat arī ir viens no Latvijas basketbola valstsvienības dalībniekiem. Bertāna labākās īpašības laukumā ir ātrums un precīzais metiens.

Populārākie raksti
Kopā priekos un bēdās: mīļotās, kuras atbalsta Latvijas izlases basketbolistus  (41)
07.septembris 2017 12:34
Latvijas valstsvienība trenera Ainara Bagatska vadībā jau sagādājusi faniem daudz prieka brīžu Eiropas čempionātā basketbolā.
Kas mierina basketbolistus pēc sakāves Belgradā: puišu daiļās mīļotās  (28)
12.jūlijs 2016 15:51
Lai arī mūsu basketbolistiem neizdevās izcīnīt kāroto ceļazīmi uz Rio , puišiem nav jānokar degunus. Sportistus mājās gaida tādas daiļavas, par kādām vidējais latvietis atdotu ceļazīmi uz jebkādiem mačiem. "Delfi Izklaide" piedāvā aplūkot piecas daiļākās Latvijas izlases basketbolistu sieviņas un līgaviņas, kuras paši sportisti nekautrējas ar lepnumu izrādīt faniem.
Pieci valdzinošākie Latvijas basketbola izlases puiši  (28)
31.augusts 2017 10:36
Jau piektdien, 1. septembrī, Latvijas vīriešu basketbola izlase Stambulā sāks cīņu 2017. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā, un spraigo sportisko kaislību gaidās "Delfi Izklaide" piedāvā savu top pieci ar stilīgākajiem, pievilcīgākajiem un citādi valdzinošākajiem izlases dalībniekiem.