Daļa Grībauskaite

Daļa Grībauskaite

Daļa Grībauskaite ir Lietuvas Republikas prezidente, kura amatā stājās 2009. gadā. Pirms kļūšanas par prezidenti viņa vadīja Eiropas Savienības finanšu un budžeta direktorātu Briselē. Tāpat arī bijusi Lietuvas finanšu ministra un ES komisāra amatos.

Populārākie raksti
'Maxima' veikalu boikots strauji gūst atsaucību sociālajos tīklos  (820)
28.novembris 2013 15:33
Pēc 21. novembrī Zolitūdē notikušās traģēdijas, kurā, iebrūkot lielveikala “ Maxima ” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, daļa Latvijas sabiedrības nolēmusi boikotēt šo veikalu tīklu un uz to aktīvi aicina sociālajos tīklos.
Soctīklotāji 'aizsvilstas' par Lietuvas prezidentes rīcību intervijas laikā  (414)
19.maijs 2015 22:50
Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites intervija Latvijas Televīzijas raidījumam "1:1" otrdienas vakarā lika "uzliesmot" mikroblogošanas vietnei " Twitter " , tā lietotāji pauda sašutumu par viņas nevēlēšanos atbildēt uz iepriekš nesaskaņotiem jautājumiem.
Trīs prezidenti - amerikānis, Krievijas ienaidniece un paužu meistars  (237)
10.janvāris 2015 05:30
Starptautiskās situācijas saasināšanās 2014.gadā ieviesa savas korekcijas kā Lietuvas , Latvijas un Igaunijas parastajiem iedzīvotājiem, tā arī Baltijas valstu prezidentu darba ikdienā. "Delfi" žurnālisti visās trīs Baltijas valstīs aplūkoja, kā Daļa Grībauskaite , Andris Bērziņš un Tomass Hendriks Ilvess rīkojās esošajā ģeopolitiskajā situācijā, kāds ir viņu politiskais svars starptautiskajā arēnā un sabiedrības atbalsts pašu mājās.