Dana Reizniece-Ozola

Dana Reizniece-Ozola

Dana Reizniece - Ozola ir latviešu politiķe, kura pārstāv Zaļo un Zemnieku savienību. 2011. gadā politiķe uz laiku nolika deputāta mandātu sakarā ar bērna piedzimšanu. Reizniece - Ozola ir arī šahiste, kura vairākkārt kļuvusi par Latvijas čempioni, kā arī ieņēmusi godalgotas vietas starptautiska mēroga sacensībās.

Populārākie raksti
Infografika: Kādu algu saņemsim pēc nodokļu reformas  (267)
29.jūnijs 2017 11:44
Ja valdības atbalstu gūs koalīcijas piedāvātā nodokļu reforma, nodokļu slogs pieaugs cilvēkiem, kuru alga mēnesī pirms nodokļu nomaksas pārsniedz 6000 eiro, liecina Finanšu ministrijas (FM) aprēķini.
Simti tūkstošu aizdevumos un iespaidīgs autoparks – ko atklāj Dūklava, Reira un citu deklarācijas  (283)
30.aprīlis 2017 10:02
Aizdevumos izsniegti vairāki simti tūkstošu eiro, iespaidīgs autoparks, bet gada ienākumi lēšami vairākos desmitos tūkstošu – portāls "Delfi" pēc Valsts ieņēmumu dienesta Publiskojamo datu bāzē pieejamās informācijas piedāvā uzzināt, ko atklāj zemkopības ministra Jāņa Dūklava, finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas, kultūras ministres Daces Melbārdes , kā arī labklājības ministra Jāņa Reira valsts amatpersonas deklarācijas par pērno gadu.
Četru bērnu mamma un ministre, izcila šahiste un kosmosa pētniece. Saruna ar Danu Reiznieci - Ozolu  (473)
25.decembris 2014 09:04
Smaidīga, atklāta, gudra, azartiska un vienkārši patīkama sarunu biedrene – tāda ir ekonomikas ministre Dana Reizniece - Ozola (ZZS), ar kuru tiekamies pirms Ziemassvētkiem, viņas darba kabinetā Ekonomikas ministrijā. Ministre nedaudz kavē, atsteidzas, smaida un atvainojas. Nav pārsteiguma, ka viņas darba kabinetā stāv arī šaha galdiņš. Kāds nepareizi sabīdījis figūras, Dana tās sakārto un varam sākt sarunu. Tajā nebūs politikas piegaršas, tēmas tikai par ģimeni, bērniem, viņas aizraušanos ar šahu, kosmosa izpēti un tagad arī - klavierspēli.