Darjus Kasparaitis

Darjus Kasparaitis

Darjus Kasparaitis ir bijušais hokejists, kurš pazīstams ar savu agresīvo un pašaizliedzīgo spēles stilu. Lai arī Kasparaitis ir lietuviešu izcelsmes, viņam ir ASV un Krievijas pilsonība un starptautiskos turnīros viņš pārstāvēja Krievijas valstsvienību. Karjeras laikā Kasparaitis 16 sezonas aizvadīja Nacionālajā hokeja līgā (NHL), spēlējot vairākās komandās. 2007. gadā Kasparaitis pievienojās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Sanktpēterburgas "SKA", bet jau 2010. gadā paziņoja par karjeras beigšanu. Krievijas izlases sastāvā Kasparaitis izcīnīja trīs olimpiskās zelta godalgas.

Populārākie raksti
Rīgas 'Dinamo' nervozā cīņā gūst pirmo uzvaru KHL čempionātā Ozoliņa vadībā  (80)
26.augusts 2017 13:27
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas "Dinamo" sestdien, 26. augustā, viesos ar 5:3 (3:0, 1:1, 1:2) pārspēja Astanas "Baris", izcīnot pirmo uzvaru jaunajā sezonā un pirmo panākumu galvenā trenera Sanda Ozoliņa vadībā.
Lietuvietim Ališauskam uzaicinājums uz Rīgas 'Dinamo' bija negaidīts
15.augusts 2017 15:01
Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) visi uzbrucēji ir augumā lieli, tāpēc nepieciešams pielikt fiziski, pauda Rīgas " Dinamo " komandā uz pārbaudes laiku esošais lietuviešu aizsargs Nerijs Ališausks.
Kasparaitis pēc debijas Lietuvas hokeja izlasē sapņo par spēlēšanu pasaules čempionātā  (6)
14.novembris 2017 13:13
Bijušais Nacionālās Hokeja līgas (NHL) un Krievijas izlases aizsargs Darjuss Kasparaitis aizvadītajā nedēļā debitēja Lietuvas hokeja izlasē, un tas 45 gadus vecajam spēlētājam vairojis apetīti, jo viņš aprīlī grib uzspēlēt arī pasaules čempionātā.