Dārza ballīte

Populārākie raksti
Astoņas oriģinālas dārza lampiņas omulīgiem vasaras vakariem
25.jūnijs 2014 15:23
Pat visvienkāršākajā dārza stūrītī vari ienest mājīgumu un gaismu, izmantojot dārza lampiņas. Tavā ziņā, vai darināsi tās pats, vai iegādāsies veikalā. Pieskaņo lampiņu krāsu un lielumu vēlamajai noskaņai un vari būt pārliecināts, ka tavs pagalms iegūs otru elpu un, iestājoties krēslai, pavērsies romantisks un neparasts skats. Kar lampiņas koku zaros, liec uz lielākiem akmeņiem vai terases stūros - vienvārdsakot, visur, kur vēlies piešķirt mazliet krāsainības.
Rīkojam viesības mājās – kā aprēķināt cienasta daudzumu
07.marts 2016 15:45
Nolemts – tā kā telpas mājās gana plašas, lūgšu viesus un rīkošu svinības. Bet kā aprēķināt, cik daudz ēdamā likt galdā, lai nepietrūktu un arī pāri nepaliktu? Vai gatavot pašai vai varbūt pasūtīt visu gatavu?
Pieci vienkārši ieteikumi iesācējiem, kā pareizi izgaršot vīnu
13.marts 2015 15:59
Tu taču piekritīsi, ka vīns nav lēts pirkums. Patiesībā tas ir dārgākais no visiem vieglajiem alkoholiskajiem dzērieniem, un tādēļ vien ir vērts veltīt nedaudz laika, lai vīnu iepazītu labāk. Piedāvājam piecas tikai minūti garas vīna izzināšanas mācības. Katra no šīm minūtēm iemācīs labāk izgaršot vīnu un izprast tā saderību ar ēdienu. Mācies, katrā reizē izmēģinot pa vienai mācībai, vai kopā ar draugiem kādā jautrā vakarā izmēģiniet visas piecas.