Diēta

Populārākie raksti
Pasaulslavenu sieviešu svara izmaiņas: no resnules par skaistuli  (5)
27.maijs 2016 20:15
Strauja vājēšana vai pieņemšanās svarā, lai tiktu pie kārotās balerīnas vai gladiatora loms, ir labs iemesls, lai iegūtu iecerēto augumu, taču tāds ir aktieru darbs. Pārējiem, kam ir problēmas ar lieko svaru, ir grūtāk atrast motivāciju uzturēt sevi formā. Tāpēc ir izdomātas daudz un dažādas diētas, lai panāktu vēlamo rezultātu.
Septiņi produkti, ko iekļaut ēdienkartē, un tev nekad nebūs jāievēro diēta  (13)
09.janvāris 2015 12:53
Lai uzturētu slaidu augumu, nebūt nav jāievēro stingra diēta . Tāpat sevi nevajag pārlieku ierobežot arī tievēšanas procesā. Vien iekļauj ēdienkartē septiņus turpinājumā minētos produktus, ko apkopojis portāls redbookmag.com, un kaloriju skaitīšana, zaudējot l ieko svaru , būs krietni vienkāršāka!
Astoņi lēti un visiem pieejami produkti, kas palīdzēs cīņā ar liekajiem kilogramiem
21.janvāris 2017 12:34
Pastāv uzskats, ka veselīgs uzturs ir dārgs prieks, tomēr tas nemaz tā nav, ja iemācies rīkoties ar ģimenes budžetu tik meistarīgi, ka no veikalu plauktiem tavā somā nonāk gardi un veselīgi, bet lēti pārtikas produkti. Gada vēsajos mēnešos, kad svešzemju dārzeņi un augļi maksā dārgi, turklāt neizceļas ar tām labākajām garšas īpašībām, bet ir vēlme ēst veselīgi, būs īpaši noderīgi uzzināt, ar kuriem priduktiem būtu ieteicams dažādot savu ziemas sezonas ēdienkarti.