Dirty Deal Teatro

Dirty Deal Teatro

Dirty Deal Teatro ir neatkarīgs teātris, kurš dibināts 2007. gadā ar domu piesaistīt jaunos teātra profesionāļus, lai tie varētu veidot izrādes, eksperimentējot un meklējot jaunu veidu, kā uzrunāt skatītājus. 2009./2010. gada sezonā teātris ieguva teātra balvas “Spēlmaņu nakts” specbalvu par konsekventiem savdabīgas un novatoriskas teātra valodas meklējumiem.

Populārākie raksti
Noskaidroti 'Spēlmaņu nakts' balvu kandidāti  (23)
19.jūnijs 2013 16:07
Trešdien, 19.jūnijā, Dailes teātra kafejnīcā "Epikūra dārzs", piedaloties 2012. gada Spēlmaņu nakts laureātiem Inesei Pudžai, Sandim Pēcim un Daumantam Kalniņam, kā arī Spēlmaņu nakts žūrijai, teātru vadītājiem, aktieriem, Latvijas Teātra darbinieku savienības priekšsēdētājai Daigai Šiliņai – Gaismiņai un LTDS valdes loceklim, Jaunā Rīgas teātra aktierim Vilim Daudziņam, tika pasludināti 2012/2013 gada sezonas Latvijas Teātra balvas "Spēlmaņu nakts" pretendenti 17 nominācijās, portālu "Delfi" informē LTDS Radošās daļas projektu koordinatore Undīne Preisa.
Pasākumu programma, transporta reisi, plāns - noderīga informācija 'Baltās nakts' apmeklētājiem
04.septembris 2015 11:08
Naktī no 5. uz 6. septembri Rīgā jau desmito reizi norisināsies mūsdienu kultūras forums " Baltā nakts ". Portāls "Delfi" piedāvā iepazīties ar pasākuma programmu un citu noderīgu informāciju pasākuma apmeklētājiem.
Galvenais – vienkārši cienīt citus cilvēkus. Režisors Nastavševs iestudējis izrādi par Latvijas krieviem  (28)
10.jūnijs 2015 07:30
5. jūnijā Jaunajā Rīgas teātrī notika Vladislava Nastavševa iestudējuma "Cerību ezers" pirmizrāde. Par Latvijas krieviem. Krievu valodā. Galveno varoņu prototipi – pats Nastavševs un viņa mamma. Dažas dienas pirms pirmizrādes godalgotais režisors intervijā portāla "Rus.Delfi.lv" žurnālistei Kristīnai Hudenko dalījās ar savu redzējumu par latviešu un krievu kultūras telpām Latvijā.