Dobeles dzirnavnieks

Dobeles dzirnavnieks

Dobeles dzirnavnieks ir viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums dibināts 1976. gadā kā Jelgavas labības kombināts, bet savu tagadējo nosaukumu tas ieguva 1991. gadā. Dobeles dzirnavnieka produkti tiek eksportēti arī uz daudzām pasaules valstīm.

Brīvdienu brokastu konkurss: sūti recepti un laimē grozu ar gardiem labumiem
11.maijs 2016 10:17
Vasaras tuvošanās nozīmē ne vien to, ka gatavotajās maltītēs izmantojam vietējos un pašu audzētus produktus, bet arī to, ka ēdienu gatavojam tādu, kas baudāms ģimenes lokā. Siltām maija dienām itin labi piestāv vēlās brokastis – tas ir labs iemesls, lai uzrīkotu branču mājās!
VID ceturtdien nav apķīlājis neviena uzņēmuma mantu  (12)
01.aprīlis 2016 10:31
Ceturtdien, 31. martā, Valsts ieņēmumu dienests ( VID ) nav apķīlājis neviena uzņēmuma mantu. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera pauž bažas, ka dienests apkopo spēku īpaši vērienīgai apķīlāšanai.
VID atceļ lēmumu par 'Dobeles dzirnavnieka' īpašumu apķīlāšanu  (22)
17.marts 2016 13:45
Ceturtdien, 17. martā, " Dobeles dzirnavnieks " saņēmis Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) lēmumu, kas paredz atcelt liegumu "Dobeles dzirnavnieka" mantai.
Video: Lēmums par nodokļu uzrēķinu 'Dobeles dzirnavniekam' nav galīgais  (66)
11.marts 2016 16:32
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu uzrēķins graudu pārstrādes uzņēmumam "Dobeles dzirnavnieks" nav galīgais, un dienests tuvākajās dienās gaida kompānijas piedāvātos risinājumus, lai VID tos varētu izskatīt un norēķinu atcelt, piektdien žurnālistiem sacīja VID vadītāja Ināra Pētersone.
'Dobeles dzirnavnieks': valsts nespēj sakārtot nodokļu sistēmu  (112)
11.marts 2016 11:34
AS " Dobeles dzirnavnieks " grasās pārsūdzēt Valsts ieņēmuma dienests ( VID ) pieņemto lēmumu par īpašumu apķīlāšanu un uzsver, ka uzņēmumam nav nodokļu parādu, jo tie esot vienmēr maksāti savlaicīgi un pilnā apmērā, portālam "Delfi" sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils.
VID apķīlā 'Dobeles dzirnavnieka' īpašumus; uzņēmums lēmumu pārsūdzēs  (164)
10.marts 2016 17:48
Nodokļu parāda dēļ Valsts ieņēmumu dienests ( VID ) apķīlājis visus AS " Dobeles dzirnavnieks " piederošos nekustamos īpašumus un transportlīdzekļus, liecina VID Uzņēmumu reģistram iesniegtais lēmums.
Par labāko darba devēju ceturto reizi pēc kārtas atzīst 'Latvenergo'  (4)
25.februāris 2016 13:34
Labākā darba devēja titulu ceturto gadu pēc kārtas izdevies nosargāt AS " Latvenergo ", liecina interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" rīkotās aptaujas "Top darba devējs 2015" rezultāti.
ZM: lielākie mazumtirgotāji AAE izrāda interesi par Latvijā ražoto pārtiku
23.februāris 2016 17:56
Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) lielāko mazumtirdzniecības uzņēmumu īpašnieki ir izrādījuši interesi par Latvijā ražotajiem pārtikas produktiem, pavēstīja Zemkopības ministrijā (ZM).
Foto: Latvijas pārtikas ražotāji iekaro Dubaiju  (58)
23.februāris 2016 11:55
Pēc Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) aicinājuma vairāki Latvijas pārtikas ražotāji devušies uz prestižo izstādi Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) "Gulfood 2016".
'Dobeles dzirnavnieks' šogad attīstībā investējis apmēram septiņus miljonus eiro  (4)
22.decembris 2015 23:40
Latvijā lielākais graudu pārstrādes uzņēmums " Dobeles dzirnavnieks " šogad attīstībā būs investējis apmēram septiņus miljonus eiro, pastāstīja kompānijas mārketinga vadītāja Maija Brikmane.
Video: Kā pareizi ēst spageti
14.oktobris 2015 10:55
Visiem zināms, ka spageti ēšana var būt izaicinājums – garie makaroni , kas apviļāti tomātu mērcē var notraipīt ne tikai ēdāja vaigus, bet arī bārdu, kreklu un, ja nepaveicas, arī rokas. Ja arī tu esi viens no tiem, kuri restorānā vai kafejnīcā vairās pasūtīt gardo itāļu virtuves šedevru tikai tāpēc, ka neesi izkopis spageti ēšanas mākslu, nevajag satraukties. Mums ir īsa pamācība, kā tikt ar to galā.
Trūcīgajiem iedzīvotājiem dienas laikā izdalītas vairāk nekā 1827 pārtikas pakas  (19)
05.maijs 2015 18:56
Biedrība " Latvijas Sarkanais krusts " šodien 11 punktos izdalījusi 1827 pārtikas pakas trūcīgajiem, pastāstīja biedrības Pārtikas komplektu izdales projekta vadītāja Alla Žarkova.
Ārlietu ministriju vaino neizdarībā, kuras dēļ uz Ķīnu nav sācies šprotu eksports; zaudējumi vairāki simti tūkstošu eiro mēnesī  (22)
21.aprīlis 2015 16:59
Lai gan jau janvāra sākumā bija jāsākas ilgi plānotajam Latvijas šprotu pirmo kravu eksportam uz Ķīnu, tas joprojām nav noticis. Zivrūpnieki uzskata, ka vainojama Ārlietu ministrijas neizdarība.
Lielā gavēņa finiša taisne: mīti par makaronu vārīšanu un 14 veģetāras receptes
30.marts 2015 11:37
Pēdējie metri pirms finiša taisnes vienmēr ir paši grūtākie - it īpaši Lielajā gavēnī. Tādēļ, lai kaut nedaudz atvieglotu saspringto pirmssvētku nedēļu, kad jau tā ir pārpārēm citu rūpju, apkopojām vienkāršu un ātri pagatavojamu makaronu ēdienu receptes. Bez gaļas gatavotas zupas, salāti, sacepumi un padomi par pareizu makaronu vārīšanu noderēs ne tikai tiem, kuri ietur gavēni, bet arī veģetāriešiem un citiem mūsu uzticamajiem lasītājiem.
Latviskās grūbas - kā tās pagatavot garšīgi? Padomi un astoņas receptes
13.marts 2015 11:18
Lētās un veselīgās grūbas ir lielisks graudaugs, kurš mums ir pieejams visu cauru gadu, tādēļ jau izsenis ticis izmantots daudzās tradicionālās receptēs. Arī mūsdienu Latvijas garša nav iedomājama bez grūbām, ko pierāda kaut vai "gruboto" - ļoti veiksmīga pašmāju itāliskā risoto versija.
Vidusjūras diētas 'karalienes' - olīvas. Padomi un 12 kārdinošas receptes
05.marts 2015 11:30
Ir pierādīts, ka kultūrās, kas regulāri patērē olīvas un olīveļļu, ļaudis ir daudz veselīgāki un dzīvo ilgāk. Savukārt dietologi apgalvo, ka regulāra un samērīga olīvu iekļaušana ēdienkartē palīdzēs apturēt svara pieaugumu un ātrāk atgriezties pie iepriekšējās formas. Šķiet, ka šie iemesli ir gana pārliecinoši lai, lasot tālāk, uzzinātu noderīgus faktus un iemācītos garšīgi izmantot veselīgos olīvkoka augļus.
Pirmssvētku gavēnis - septiņas garšīgas idejas otrajai nedēļai
23.februāris 2015 10:21
Pirmssvētku gavēnis nav tikai ēšanas paradumu maiņa un to būtu ieteicams ievērot ikvienam. Gavēnis nozīmē atteikšanos - no pārmērībām, atkarībām, sliktām domām un sliktiem darbiem. Nav universālas receptes, kas derētu visiem, jo gavēņa mērķis ir atrast to, kas tieši tevi padara vāju un atkarīgu. Vienam tā ir gaļa, citam kūciņas, vēl kādam - piena produkti. Obligātais ir vienīgi tas, lai tu zinātu gavēņa galveno ievirzi - ēst atturīgāk, tādēļ šai nedēļai piedāvājam septiņas vienkārši pagatavojamas receptes gavēņa klasiskajā izpratnē - tiem, kuri atteikušies no gaļas .
Par labāko darba devēju pērn atkal atzīst 'Latvenergo'  (6)
19.februāris 2015 13:58
Labākā darba devēja titulu trešo gadu pēc kārtas izdevies nosargāt AS " Latvenergo ", liecina interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" rīkotās aptaujas "Top darba devējs 2014" rezultāti.
Desmit apetīti rosinošas idejas, kā izmantot rīsus saldajos ēdienos
28.janvāris 2015 17:13
Ar rīsu putru nevienu nepārsteigsi, bet to izmantošana saldajos ēdienos ir mazāk ierasta "parādība". No rīsiem vari pagatavot arī gardumgardus pudiņus, kārdinošas kūkas un maigus krēmus. Kanēlis, kokosriekstu piens, rieksti, putukrējums un augļi šos desertus padarīs īpaši gardus.
Pērn valsts pensiju speciālais budžets no valsts kapitāla daļu pārdošanas ieguvis pusmiljonu eiro  (2)
26.janvāris 2015 17:33
Saskaņā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA) noslēgto sadarbības līgumu Privatizācijas aģentūra (PA) ir pārdevusi četru uzņēmumu valsts kapitāla daļas, kas valsts pensiju speciālo budžetu ir ļāvis papildināt ar vairāk nekā pusmiljonu eiro, informēja PA.
Siguldas tiesas tiesnesei piemērots rājiens par pārkāpumiem 'Zemzaru' maksātnespējas lietā  (16)
09.janvāris 2015 15:34
Tiesnešu disciplinārkolēģija 8.janvārī izteikusi rājienu Siguldas tiesas tiesnesei Valijai Grebežniecei apvienotajā disciplinārlietā, kas tika ierosināta saistībā ar zemnieku saimniecības "Zemzari" maksātnespējas procesa lietu.