Dobeles dzirnavnieks

Dobeles dzirnavnieks

Dobeles dzirnavnieks ir viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums dibināts 1976. gadā kā Jelgavas labības kombināts, bet savu tagadējo nosaukumu tas ieguva 1991. gadā. Dobeles dzirnavnieka produkti tiek eksportēti arī uz daudzām pasaules valstīm.

Valsts pārdos savas daļas uzņēmumos 'Latvijas maiznieks', 'DHB' un 'Dobeles dzirnavnieks'  (8)
17.oktobris 2014 10:19
VAS " Privatizācijas aģentūra " (PA) ir apstiprinājusi pārtikas uzņēmumu AS "Latvijas maiznieks" un " Dobeles dzirnavnieks ", kā arī rūpniecības uzņēmuma  AS "DHB"   valstij piederošo kapitāla daļu pārdošanu, portālu "Delfi" informēja PA.
Piedalies konkursā un laimē pastas pagatavošanas komplektu no 'Dobeles dzirnavnieka'
14.oktobris 2014 12:14
Ja tu vai tava ģimene esat pastas (makaronu) ēdienu cienītāji, tad šis konkurss būs paredzēts tieši jums! Oktobris ir Pasaules Pastas mēnesis, kurā cilvēki vairāk interesējas, uzzina un eksperimentē ar šo it kā ikdienišķo, taču patiesībā neizzināto ēdienu. Tāpēc tieši šomēnes aicinām baudīt pastas ēdienus visdažādākajos veidos – ar ierastām, kā arī līdz šim nebijušām piedevām.
Pētījums: Latvijas iedzīvotāji pastu ēd bieži, bet maz par to zina  (1)
13.oktobris 2014 12:17
Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs ēd pastu vismaz reizi nedēļā, savukārt teju puse respondentu (46%) to lieto vienu līdz trīs reizes mēnesī, liecina veiktā aptauja š.g. oktobrī, Pasaules Pastas mēnesī. Lai gan pasta nemainīgi ir Latvijas iedzīvotāju iecienīts pārtikas produkts, zināšanas par to joprojām ir nepilnīgas.
Sadalīti 'Vivus.lv' MTB maratona tituli
15.septembris 2014 15:21
Nedēļas nogalē ar pēdējo, sesto posmu Riekstukalnā pie Baldones noslēdzās "Vivus.lv" kalnu divriteņu (MTB) maratona 2014. gada sezona.
'Dobeles dzirnavnieks' bažījas par tiesneses un maksātnespējas administratora iespējamām nelikumībām, vēsta raidījums  (46)
14.septembris 2014 20:10
Uzņēmumam " Dobeles dzirnavnieks " radušās aizdomas par maksātnespējas administratora Andra Bērziņa un Siguldas tiesas tiesneses Valijas Grebežnieces nelikumīgu darbību saskaņošanu, svētdien vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
Baldones apkārtnē noslēgsies 'Vivus.lv' MTB maratona sezona
10.septembris 2014 12:15
Sestdien, 13. septembrī, sporta un atpūtas kompleksā Riekstukalns pie Baldones norisināsies noslēdzošais "Vivus.lv" kalnu divriteņu ( MTB ) maratona posms. Tiks noskaidroti kopvērtējuma laureāti visās ieskaites grupās un tur pat Riekstukrogā notiks sezonas kopvērtējuma apbalvošanas ceremonija un balle, informēja organizatori.
Latviešiem atlikuši vien daži - kam pieder Latvijas lielākie pārtikas ražotāji  (200)
27.augusts 2014 12:49
Līdz ar "NP Foods" grupas uzņēmumu nonākšanu Norvēģijas kompānijas īpašumā, vēl vairāk sarucis vietējiem uzņēmējiem piederošo Latvijas lielāko pārtikas ražotāju skaits. Portāls "Delfi" apkopojis informāciju par pārtikas un dzērienu nozares flagmaņu īpašniekiem.
'Dobeles dzirnavnieks' aizņemas 4,7 miljonus eiro pārslu un musli ražotnes izveidei  (2)
26.augusts 2014 11:24
AS " Dobeles dzirnavnieks " parakstījis jaunu aizdevuma līgumu ar AS " Swedbank " par finansējuma piešķiršanu 4 675 000 eiro apmērā graudaugu pārslu un musli ražotnes izveidei Dobelē, portālu "Delfi" informē uzņēmuma pārstāve Madara Zvejniece.
Foto: 'Dobeles dzirnavnieks' uzsāk jaunās graudu ražas pieņemšanu  (1)
01.augusts 2014 14:12
Graudu pārstrādes uzņēmums AS " Dobeles dzirnavnieks " 31.jūlijā pieņēmis pirmo šī gada kviešu ražu no Brocēnu novada zemnieku saimniecības "Pikšas", tādējādi atklājot labības ražas pieņemšanas sezonu. Šogad uzņēmums plāno iepirkt vairāk kā 150 000 tonnas graudu, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā.
Sestdien Dobelē būs Latvijā pirmās sacensības vilkmē un spiešanā guļus  (9)
09.jūlijs 2014 11:45
12.jūlijā Dobelē, Ķestermeža estrādē, noritēs Latvijā vēl nebijis pasākums – vilkmes un spiešanas guļus nakts sacensības ""Gold Barbell" jubilejas kauss 2014", portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāji un sola, ka interesanti būs gan dalībniekiem, gan skatītājiem.
Pētījums: 80% Latvijas iedzīvotāju ikdienā lieto seksualitāti pastiprinošus pārtikas produktus
23.jūnijs 2014 09:00
Līgo svētki pusei Latvijas iedzīvotāju asociējas ar auglību, liecina AS "Dobeles dzirnavnieks" veiktā aptauja, kam iedvesmu devusi teiksmainā papardes zieda meklēšana. Vairāk nekā divas trešdaļas aptaujas dalībnieku ir pārliecināti – pareizi izvēlēts ēdiens tiešām spēj pastiprināt cilvēka seksuālo enerģiju. Tāpat aptaujas rezultāti liecina, ka vairums latviešu ikdienā uzturā lieto seksualitāti veicinošus pārtikas produktus.
'Dobeles dzirnavnieka' provizoriskā peļņa pērn - 2,8 miljoni eiro
06.maijs 2014 08:32
Latvijā lielākais graudu pārstrādes uzņēmums " Dobeles dzirnavnieks ", pēc provizoriskiem datiem, pagājušo gadu noslēdza ar 84,8 miljonu eiro apgrozījumu un 2,8 miljonu eiro peļņu, pastāstīja kompānijas sabiedrisko attiecību pārstāve Madara Zvejniece.
Piecas neierastas receptes Lieldienu galdam no vietējiem produktiem  (8)
17.aprīlis 2014 07:48
Lai arī tradicionāli Lieldienās ierastākā maltītes sastāvdaļa ir olas, noderīgi atcerēties - tie ir svētki, kad galdā var celt visu svaigo, veselīgo, vieglo, ko sarūpējis pavasaris. Līdz ar dabas atmodu iespējams svētku maltīti variēt, izmēģinot arvien jaunas garšu kombinācijas.
Madonieši sevi pierādījuši kā fizikā zinošākos Vidzemē  (1)
16.aprīlis 2014 09:53
Piektdien, 11.aprīlī, noritēja erudīcijas konkursa "eXperiments" Vidzemes reģiona pusfināls, kurā tikās paši zinošākie fizikā jaunieši no visa reģiona.
'Dobeles dzirnavnieks' no vāciešiem par 5,3 miljoniem eiro pirks auzu pārslu un musli ražošanas līniju  (4)
10.aprīlis 2014 20:31
AS " Dobeles dzirnavnieks " investēs 5,3 miljonus eiro ražošanas iekārtu modernizācijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
Jēkabpilieši atzīti par fizikā erudītākajiem Zemgalē  (2)
02.aprīlis 2014 09:46
Piektdien, 28. martā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā erudīcijas konkursā "eXperiments" Jelgavā tikās piecas reģiona fizikā zinošākās komandas no Auces vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Vecumnieku vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas, taču kā spēcīgāko sevi pierādīja komanta "YOLO-6" no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas.
Pankūkas saistās ar bērnību, brīvdienu rītiem un ģimeni  (1)
24.februāris 2014 20:47
Tikai 2% Latvijas iedzīvotāju neēd pankūkas, 43% no mums pankūkas ēd reizi vai pāris reizes mēnesī, bet katram otrajam Latvijas iedzīvotājam pankūkas saistās ar bērnību, ceturtajai daļai tās atgādina brīvdienu rītus, ģimeni vai Masļenicu, tāpat arī tās asociējas ar sevis lutināšanu, gardu saldo ēdienu un iespēju dažādību, liecina februārī veiktās AS "Dobeles dzirnavnieks" aptaujas rezultāti.
Uz 'Mis un misters Ogre 2014' pretendē uzņēmēja, treneris un topošais policists  (12)
23.februāris 2014 12:22
Tuvojoties konkursa "Mis un Misters Ogre 2014" finālam, tā dalībnieki iesaistījušies vēl vienā nebijušā fotosesijā, kurā notika miltu un gaismas spēle, tā gūstot iespēju radīt interesantas fotogrāfijas, pastāstīja konkursa galvenā organizatore Diāna Kubasova.
'Cēsu alus' brūvēšanā izmantos Latvijā audzētus miežus  (32)
28.janvāris 2014 08:53
Pilnveidojot alus brūvēšanas tehnoloģiju, otra lielākā alusdarītava AS "Cēsu alus" alus vārīšanas procesā sāk izmantot Latvijā audzētus miežus, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā. Jaunajā tehnoloģijā investēti 100 000 eiro.
Traģēdija uz Liepājas šosejas, 'izšķērdīgā' Zolitūdes traģēdijas izmeklēšana un balsojam par gada sportistu  (5)
16.decembris 2013 17:52
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu pirmdienas aktuālajos notikumos Latvijā un pasaulē.
'Dobeles dzirnavnieks' atvēris Latvijā pirmo spageti ražotni  (19)
16.decembris 2013 10:15
AS „ Dobeles dzirnavnieks ” atvēris Latvijā pirmo spageti ražotni. Kopējās investīcijas spageti ražotnē ir 4,86 miljoni eiro (3,4 miljoni latu), no kuriem 3,8 miljoni eiro (2,7 miljoni latu) investēti tehnoloģijās un iekārtās. Lieljaudas ražotne tapusi nepilnu divu gadu laikā, portālu "Delfi" informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultante Madara Zvejniece.
Biznesa forumā diskutēs par faktoriem, kas mūsdienās nodrošina veiksmīgu biznesu
03.decembris 2013 17:29
Šā gada 11. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus, uzņēmējdarbības iesācējus, kā arī citus biznesa vides pārstāvjus uz gada lielāko un nozīmīgāko uzņēmējdarbībai veltīto pasākumu – LIAA Biznesa forumu. Šogad Biznesa forumā dažādi ārvalstu un pašmāju lektori, tostarp interneta tehnoloģiju giganta "Google” pārstāve, uzstāsies ar prezentācijām un diskutēs par biznesa attīstību, globālo konkurētspēju, inovatīvu uzņēmējdarbību, eksporta stratēģijām un Eiropas Savienības fondu atbalstu.
Paziņo konkursa 'Sējējs – 2013' uzvarētājus  (5)
28.oktobris 2013 12:22
Paziņoti ikgadējā Zemkopības ministrijas rīkotā konkursa "Sējējs - 2013" laureāti un vecināšanas balvu saņēmēji - lauksaimnieki, lauku uzņēmēji, mazpulki un zinātnieki. Šogad laureātu nosaukumus, sudraba medaļas, diplomus un balvas piešķīra desmit konkursa nomināciju grupās, informēja Zemkopības ministrija.
Aicina ieteikt eksportspējīgākos un inovatīvākos uzņēmumus  (1)
13.septembris 2013 12:46
Rosinot Latvijas iedzīvotājus apzināties pašmāju uzņēmumu sasniegumus eksporta tirgos, kā arī jaunu un inovatīvu produktu izstrādē, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šogad pirmo reizi konkursa "Eksporta un inovācijas balva" vēsturē aicina iedzīvotājus ieteikt savus favorītus dalībai konkursā.
'McDonald's' apgrozījums Latvijā pērn audzis par 75%  (10)
10.septembris 2013 09:18
" McDonald's " pārstāvniecības Latvijā SIA "Premier Restaurants Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 75,4%, liecina "Firmas.lv" informācija.
Sākas pieteikumu pieņemšana konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2013"
03.septembris 2013 11:18
Izsludināta pieteikumu pieņemšana konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2013", ko sadarbībā ar Ekonomikas ministriju jau devīto gadu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un augstvērtīga rūpnieciskā dizaina izstrādē.
Kama – igauņu nacionālais produkts  (17)
02.septembris 2013 09:38
Iespējams, kādam šķiet, ka Baltijas valstu virtuves ir līdzīgas un īpaši neatšķiras viena no otras, taču tā gluži nav. Pierādījums tam ir kama ‒ igauņu nacionālais produkts, ko saimnieces Latvijā tikpat kā nepazīst vai lieto reti. Kama ir milti, ko gatavo no triju veidu graudaugiem (rudziem, kviešiem, miežiem) un sausiem zirņiem. Visas sastāvdaļas iepriekš tiek iztvaicētas, izžāvētas, apceptas, attīrītas un sasmalcinātas. Līdzīgu produktu var atrast arī Somijā, kur to sauc par talkkuna, bet krieviem ir mолокно .
Atļauj Lietuvas uzņēmumam gūt izšķirošu ietekmi 'Rīgas dzirnavniekā'; piemēro īpašus nosacījumus  (2)
12.augusts 2013 11:43
Konkurences padome (KP) jūlija beigās atļāvusi Lietuvas uzņēmumam „Malinvest” iegādāties AS „Rīgas dzirnavnieks” akcijas un tādējādi iegūt izšķirošu ietekmi šajā uzņēmumā. Lai nepieļautu kaitējumu konkurencei, apvienošanās dalībniekiem jāievēro KP nosacījumi attiecībā uz miltu tirdzniecību un ražošanu Latvijā, portāls “Delfi” uzzināja KP.
'Dobeles dzirnavnieks' plāno iepirkt 150 000 tonnu graudu  (4)
08.augusts 2013 19:56
Graudu pārstrādes uzņēmums AS "Dobeles dzirnavnieks" šogad plāno iepirkt aptuveni 150 000 tonnu graudu, no tiem lielāko daļu - aptuveni 115 t000 tonnu - pārtikas kviešus.