Dobeles dzirnavnieks

Dobeles dzirnavnieks

Dobeles dzirnavnieks ir viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums dibināts 1976. gadā kā Jelgavas labības kombināts, bet savu tagadējo nosaukumu tas ieguva 1991. gadā. Dobeles dzirnavnieka produkti tiek eksportēti arī uz daudzām pasaules valstīm.

'Lielā izpārdošana?' - valsts pārdos kapitāldaļas vairākos uzņēmumos  (36)
20.decembris 2014 05:30
Valsts ir nolēmusi atbrīvoties no līdzdalības vairākos uzņēmumos, piedāvājot vai nu pārējiem akcionāriem atpirkt, vai arī atklātā izsolē ikvienam iegādāties vairāk nekā desmit uzņēmumu kapitāla daļas. Portāls "Delfi" apkopo uzņēmumus, kuru akcijas Privatizācijas aģentūra jau izlikusi, vai tuvākajā laikā vēl tikai izliks pārdošanā.
Pirmssvētku gavēnis - septiņas garšīgas idejas šai nedēļai
01.decembris 2014 13:21
Pirmssvētku gavēnis nav tikai ēšanas paradumu maiņa un to klusajā gada nogales pārdomu laikā būtu ieteicams ievērot ikvienam. Gavēnis nozīmē atteikšanos - no pārmērībām, atkarībām, sliktām domām un sliktiem darbiem. Nav universālas receptes, kas derētu visiem, jo gavēņa mērķis ir atrast to, kas tieši tevi padara vāju un atkarīgu. Vienam tā ir gaļa, citam kūciņas, vēl kādam - piena produkti. Obligātais ir vienīgi tas, lai tu zinātu gavēņa galveno ievirzi - ēst atturīgāk, tādēļ šai nedēļai piedāvājam septiņas vienkārši pagatavojamas receptes gaveņa klasiskajā izpratnē - tiem, kuri līdz svētkiem atteikušies no gaļas .
Dokumentu viltošana, iedzeršana, kukuļi - kas apēno tiesu varu Latvijā?  (82)
14.novembris 2014 06:42
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šajās dienās veicis kratīšanas Rīgas apgabaltiesā un aizturējis tiesnesi Ivetu Bērziņu, kura no amata pienākumiem atstādināta.
Kā, strādājot sēdošu darbu, nepieņemties svarā - padomi un receptes pusdienām līdzi ņemšanai  (2)
11.novembris 2014 14:47
Vārdu savienojums "sēdošs darbs" mūsdienu laikmetā burtiski kļuvis par sinonīmu liekajam svaram. Ja arī tu savas astoņas stundas dienā pavadi sēžot un pusdieno darba ēdnīcā, visticamāk, līdz ar iegūto darba stāžu, uz tava auguma nosēdušies arī pāris lieki apaļumi.
Pārtikas un dzērienu industrijas līderis pērn - 'Rīgas piena kombināts'  (4)
11.novembris 2014 09:26
Pagājušajā gadā pārtikas un dzērienu ražošanas nozares topa līdere ar 115,70 miljonu eiro apgrozījumu bija AS "Rīgas piena kombināts", liecina "Firmas.lv" un veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2014".
11 ieteicamākie produkti aktīvam dzīvesveidam, slaidajai līnijai un sāta sajūtai
30.oktobris 2014 14:04
Gada vēsākā sezona ir laiks, kad arvien vairāk cilvēku apņemas doties uz sporta zāli. Savukārt profesionālie sportisti rudenī sāk gatavoties pavasara maratoniem, īpašu uzmanību pievēršot gan treniņu plānam, gan uzturam. Kuri pārtikas produkti ir it sevišķi ieteicami aktīva dzīvesveida piekritējiem?
Ko tu zini par ķirbjiem? Noderīgi fakti un 21 interesanta ķirbju ēdienu recepte
29.oktobris 2014 11:02
Ķirbis jeb lielākā oga pasaulē Latvijā jau kopš seniem laikiem bijis iemīļots rudens produkts, taču mūsdienās asociācijas ar to kļuvušas vēl plašākas – diētisks produkts, biezeņzupas, Helovīna svētki u.c. Ne visi zina, ka ēdams ir ne tikai ķirbja mīkstums, bet arī miza, sēklas, stīgas un ziedi. Savukārt ķirbju mizas senatnē izmantoja matu apjoma palielināšanai, izpētījuši ēdināšanas uzņēmumu tīkla  Lido speciālisti, apkopojot šos un vairākus citus interesantus faktus par ķirbjiem.
25 pārbaudītas makaronu ēdienu receptes
24.oktobris 2014 11:58
25.oktobris ir Pasaules pastas diena, kuru daudzi atzīmē, gatavojot un ēdot pastas jeb makaronu ēdienus. Trešā daļa Latvijas iedzīvotāju apgalvo, ka viņi neko nezina par pastas labajām īpašībām, norāda "Dobeles dzirnavnieka" oktobrī realizētais pētījums. Vēsturiski pasta Latvijas iedzīvotājiem saistās ar miltu ēdienu, kam ir zema uzturvērtība un kas rada lieko svaru. Kā norāda uztura speciāliste Inga Pūce, tie ir tikai pāris no aizspriedumiem. Kādi vēl ir maldi par pastu?
Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt pastas pagatavošanas komplektu no 'Dobeles dzirnavnieka'
23.oktobris 2014 08:47
Oktobris ir Pasaules Pastas mēnesis. Šajā laika posmā ikviens tiek aicināts gan vairāk uzzināt, gan eksperimentēt ar šo it kā ikdienišķo, taču patiesībā neizzināto ēdienu.
Makaroni brokastīm, pusdienām un vakariņām: 8 pastas receptes
21.oktobris 2014 17:32
Makaroni ir vienkāršs un demokrātisks ēdiens - ne velti teju puse Latvijas iedzīvotāju tos lieto uzturā ik nedēļu, bet, pieliekot nedaudz pūļu, vari iegūt patiešām restorāna cienīgu maltīti. Tādēļ, par godu Pasaules Pastas mēnesim, kurš, ak, kāda sagadīšanās, ir tieši oktobris, apkopojām krāsainas makaronu receptes.
Valsts pārdos savas daļas uzņēmumos 'Latvijas maiznieks', 'DHB' un 'Dobeles dzirnavnieks'  (7)
17.oktobris 2014 10:19
VAS " Privatizācijas aģentūra " (PA) ir apstiprinājusi pārtikas uzņēmumu AS "Latvijas maiznieks" un " Dobeles dzirnavnieks ", kā arī rūpniecības uzņēmuma  AS "DHB"   valstij piederošo kapitāla daļu pārdošanu, portālu "Delfi" informēja PA.
Piedalies konkursā un laimē pastas pagatavošanas komplektu no 'Dobeles dzirnavnieka'
14.oktobris 2014 12:14
Ja tu vai tava ģimene esat pastas (makaronu) ēdienu cienītāji, tad šis konkurss būs paredzēts tieši jums! Oktobris ir Pasaules Pastas mēnesis, kurā cilvēki vairāk interesējas, uzzina un eksperimentē ar šo it kā ikdienišķo, taču patiesībā neizzināto ēdienu. Tāpēc tieši šomēnes aicinām baudīt pastas ēdienus visdažādākajos veidos – ar ierastām, kā arī līdz šim nebijušām piedevām.
Pētījums: Latvijas iedzīvotāji pastu ēd bieži, bet maz par to zina  (1)
13.oktobris 2014 12:17
Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs ēd pastu vismaz reizi nedēļā, savukārt teju puse respondentu (46%) to lieto vienu līdz trīs reizes mēnesī, liecina veiktā aptauja š.g. oktobrī, Pasaules Pastas mēnesī. Lai gan pasta nemainīgi ir Latvijas iedzīvotāju iecienīts pārtikas produkts, zināšanas par to joprojām ir nepilnīgas.
Sadalīti 'Vivus.lv' MTB maratona tituli
15.septembris 2014 15:21
Nedēļas nogalē ar pēdējo, sesto posmu Riekstukalnā pie Baldones noslēdzās "Vivus.lv" kalnu divriteņu (MTB) maratona 2014. gada sezona.
'Dobeles dzirnavnieks' bažījas par tiesneses un maksātnespējas administratora iespējamām nelikumībām, vēsta raidījums  (47)
14.septembris 2014 20:10
Uzņēmumam " Dobeles dzirnavnieks " radušās aizdomas par maksātnespējas administratora Andra Bērziņa un Siguldas tiesas tiesneses Valijas Grebežnieces nelikumīgu darbību saskaņošanu, svētdien vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".
Baldones apkārtnē noslēgsies 'Vivus.lv' MTB maratona sezona
10.septembris 2014 12:15
Sestdien, 13. septembrī, sporta un atpūtas kompleksā Riekstukalns pie Baldones norisināsies noslēdzošais "Vivus.lv" kalnu divriteņu ( MTB ) maratona posms. Tiks noskaidroti kopvērtējuma laureāti visās ieskaites grupās un tur pat Riekstukrogā notiks sezonas kopvērtējuma apbalvošanas ceremonija un balle, informēja organizatori.
Latviešiem atlikuši vien daži - kam pieder Latvijas lielākie pārtikas ražotāji  (200)
27.augusts 2014 12:49
Līdz ar "NP Foods" grupas uzņēmumu nonākšanu Norvēģijas kompānijas īpašumā, vēl vairāk sarucis vietējiem uzņēmējiem piederošo Latvijas lielāko pārtikas ražotāju skaits. Portāls "Delfi" apkopojis informāciju par pārtikas un dzērienu nozares flagmaņu īpašniekiem.
'Dobeles dzirnavnieks' aizņemas 4,7 miljonus eiro pārslu un musli ražotnes izveidei  (2)
26.augusts 2014 11:24
AS " Dobeles dzirnavnieks " parakstījis jaunu aizdevuma līgumu ar AS " Swedbank " par finansējuma piešķiršanu 4 675 000 eiro apmērā graudaugu pārslu un musli ražotnes izveidei Dobelē, portālu "Delfi" informē uzņēmuma pārstāve Madara Zvejniece.
Foto: 'Dobeles dzirnavnieks' uzsāk jaunās graudu ražas pieņemšanu  (1)
01.augusts 2014 14:12
Graudu pārstrādes uzņēmums AS " Dobeles dzirnavnieks " 31.jūlijā pieņēmis pirmo šī gada kviešu ražu no Brocēnu novada zemnieku saimniecības "Pikšas", tādējādi atklājot labības ražas pieņemšanas sezonu. Šogad uzņēmums plāno iepirkt vairāk kā 150 000 tonnas graudu, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā.
Sestdien Dobelē būs Latvijā pirmās sacensības vilkmē un spiešanā guļus  (9)
09.jūlijs 2014 11:45
12.jūlijā Dobelē, Ķestermeža estrādē, noritēs Latvijā vēl nebijis pasākums – vilkmes un spiešanas guļus nakts sacensības ""Gold Barbell" jubilejas kauss 2014", portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāji un sola, ka interesanti būs gan dalībniekiem, gan skatītājiem.
Pētījums: 80% Latvijas iedzīvotāju ikdienā lieto seksualitāti pastiprinošus pārtikas produktus
23.jūnijs 2014 09:00
Līgo svētki pusei Latvijas iedzīvotāju asociējas ar auglību, liecina AS "Dobeles dzirnavnieks" veiktā aptauja, kam iedvesmu devusi teiksmainā papardes zieda meklēšana. Vairāk nekā divas trešdaļas aptaujas dalībnieku ir pārliecināti – pareizi izvēlēts ēdiens tiešām spēj pastiprināt cilvēka seksuālo enerģiju. Tāpat aptaujas rezultāti liecina, ka vairums latviešu ikdienā uzturā lieto seksualitāti veicinošus pārtikas produktus.
'Dobeles dzirnavnieka' provizoriskā peļņa pērn - 2,8 miljoni eiro
06.maijs 2014 08:32
Latvijā lielākais graudu pārstrādes uzņēmums " Dobeles dzirnavnieks ", pēc provizoriskiem datiem, pagājušo gadu noslēdza ar 84,8 miljonu eiro apgrozījumu un 2,8 miljonu eiro peļņu, pastāstīja kompānijas sabiedrisko attiecību pārstāve Madara Zvejniece.
Piecas neierastas receptes Lieldienu galdam no vietējiem produktiem  (8)
17.aprīlis 2014 07:48
Lai arī tradicionāli Lieldienās ierastākā maltītes sastāvdaļa ir olas, noderīgi atcerēties - tie ir svētki, kad galdā var celt visu svaigo, veselīgo, vieglo, ko sarūpējis pavasaris. Līdz ar dabas atmodu iespējams svētku maltīti variēt, izmēģinot arvien jaunas garšu kombinācijas.
Madonieši sevi pierādījuši kā fizikā zinošākos Vidzemē  (1)
16.aprīlis 2014 09:53
Piektdien, 11.aprīlī, noritēja erudīcijas konkursa "eXperiments" Vidzemes reģiona pusfināls, kurā tikās paši zinošākie fizikā jaunieši no visa reģiona.
'Dobeles dzirnavnieks' no vāciešiem par 5,3 miljoniem eiro pirks auzu pārslu un musli ražošanas līniju  (4)
10.aprīlis 2014 20:31
AS " Dobeles dzirnavnieks " investēs 5,3 miljonus eiro ražošanas iekārtu modernizācijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
Jēkabpilieši atzīti par fizikā erudītākajiem Zemgalē  (2)
02.aprīlis 2014 09:46
Piektdien, 28. martā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā erudīcijas konkursā "eXperiments" Jelgavā tikās piecas reģiona fizikā zinošākās komandas no Auces vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Vecumnieku vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas, taču kā spēcīgāko sevi pierādīja komanta "YOLO-6" no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas.
Pankūkas saistās ar bērnību, brīvdienu rītiem un ģimeni  (1)
24.februāris 2014 20:47
Tikai 2% Latvijas iedzīvotāju neēd pankūkas, 43% no mums pankūkas ēd reizi vai pāris reizes mēnesī, bet katram otrajam Latvijas iedzīvotājam pankūkas saistās ar bērnību, ceturtajai daļai tās atgādina brīvdienu rītus, ģimeni vai Masļenicu, tāpat arī tās asociējas ar sevis lutināšanu, gardu saldo ēdienu un iespēju dažādību, liecina februārī veiktās AS "Dobeles dzirnavnieks" aptaujas rezultāti.
Uz 'Mis un misters Ogre 2014' pretendē uzņēmēja, treneris un topošais policists  (12)
23.februāris 2014 12:22
Tuvojoties konkursa "Mis un Misters Ogre 2014" finālam, tā dalībnieki iesaistījušies vēl vienā nebijušā fotosesijā, kurā notika miltu un gaismas spēle, tā gūstot iespēju radīt interesantas fotogrāfijas, pastāstīja konkursa galvenā organizatore Diāna Kubasova.
'Cēsu alus' brūvēšanā izmantos Latvijā audzētus miežus  (32)
28.janvāris 2014 08:53
Pilnveidojot alus brūvēšanas tehnoloģiju, otra lielākā alusdarītava AS "Cēsu alus" alus vārīšanas procesā sāk izmantot Latvijā audzētus miežus, portālu "Delfi" informēja uzņēmumā. Jaunajā tehnoloģijā investēti 100 000 eiro.