Edgars Masaļskis

Edgars Masaļskis

Edgars Masaļskis ir latviešu hokejists, kurš spēlē vārtsarga pozīcijā. Karjeras laikā spēlējis vairākos klubos gan Latvijā, gan arī citās valstīs. Vairākas sezonas aizvadīja kā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" pamatvārtsargs, taču 2010. gadā pievienojās citam KHL klubam Hantimansijskas "Jugra". Masaļskis pārstāvējis arī Latvijas valstsvienību gan pasaules čempionātos, gan arī Olimpiskajās spēlēs.

Populārākie raksti
Gudļevskis, Selanne un Kanāda - Soču olimpisko hokeja varoņu TOP 7  (16)
24.februāris 2014 17:58
XXII Ziemas olimpisko spēļu hokeja spēles bija visu līdzjuteju un masu mediju uzmanības centrā. Hokeja turnīrs ar spriedzi un azartiskām cīņām nelika vilties.
Masaļskis: Sotnieks mūs gandrīz aizsūtīja uz B grupu  (120)
12.maijs 2015 20:51
Latvijas hokeja izlases pieredzējušais vārtsargs Edgars Masaļskis priecājas par komandas sasniegto - palikšanu pasaules čempionāta A grupā - , taču atzīst, ka mūsu izlase izšķirošajā mačā pret Franciju bijusi viena precīza franču metiena attālumā no izkrišanas.
Masaļskis izkaujas, Latvijas hokeja izlase pārbaudes spēlē uzvar Baltkrieviju  (83)
15.aprīlis 2016 19:28
Latvijas hokeja valstsvienība ceturtdien savā laukumā pārbaudes spēlē "Euro Hockey Challenge" turnīra ietvaros dramatiskā spēlē ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja Baltikrievijas izlasi, un mačs izcēlās ar retu fenomenu - vārtsargu kautiņu, kurā iesaistījās Edgars Masaļskis , aizstāvot komandas biedrus.