Eesti Energia

Eesti Energia

Eesti Energia ir igauņu uzņēmums, kas nodarbojas ar degslānekļa ieguvi, elektroenerģijas un siltuma ražošanu, kā arī citiem ar elektroenerģiju saistītiem pakalpojumiem. Uzņēmums darbojas vairākās pasaules valstīs.

Populārākie raksti
Uz pelniem uzceltais bizness – Igaunijas degslānekļa zelta dzīsla  (35)
12.aprīlis 2017 04:02
Igaunijas zemes dzīles valsti apveltījušas ar degslānekli, to padarot par astoto lielāko šī resursa ieguvējvalsti pasaulē. Tomēr šis kurināmais ir arī piesārņojuma avots un līdz ar tā izmantošanu jārēķinās ar milzu pelnu kaudzēm. Vadošais Igaunijas energouzņēmums "Eesti Energia" savu biznesu izveidojis, pateicoties unikālajam resursam, un no tā izmantošanas negrasās atteikties. Kompānija portālu "Delfi" iepazīstināja arī ar nākotnes plāniem, kuros patērētājs kļūs par elektrības ražotāju.
Электроэнергия для латвийцев резко подорожает  (79)
05.februāris 2013 09:34
После окончательного открытия рынка электроэнергии в Латвии ее цена для местных домашних хозяйств возрастет. Такой прогноз высказали участники дискуссии, организованной порталом Nozare.lv.
'Enefit' vadītājs: šogad būtiski augs Latvijas iedzīvotāju maksājumi par elektrību  (191)
11.janvāris 2013 08:45
Šā gada rudenī būtiski pieaugs iedzīvotāju maksājumi par elektrību, to piektdien intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” atzīst Igaunijas kompānijas “ Eesti Energia ” meitasuzņēmuma Latvijā SIA “Enefit” valdes priekšsēdētājs Jānis Bethers.