Eesti Energia

Eesti Energia

Eesti Energia ir igauņu uzņēmums, kas nodarbojas ar degslānekļa ieguvi, elektroenerģijas un siltuma ražošanu, kā arī citiem ar elektroenerģiju saistītiem pakalpojumiem. Uzņēmums darbojas vairākās pasaules valstīs.

Redaktors iesaka
'Eesti Energia' grib iegūt 25–30% daļu Baltijas valstu elektrības tirgū  (4)
27.februāris 2012 18:14
Igaunijas valstij piederošā energogrupa " Eesti Energia ", kam Latvijā ir meitasuzņēmums "Enefit", ir izvirzījusi mērķi iegūt 25–30% daļu triju Baltijas valstu atvērtajā elektrības tirgū, pirmdien žurnālistiem Tallinā pavēstīja "Eesti Energia" finanšu direktors Marguss Kāziks.
'Eesti Energia' prezentē no degslānekļa ražotu degvielu; cer nākotnē apgādāt visu Igauniju  (15)
27.oktobris 2011 13:33
Igaunijas enerģētikas koncerns "Eesti Energia" otrdien prezentēja jaunākās tehnoloģijas šķidro degvielu, kas iegūta no degslānekļa, un paziņoja par plāniem nākotnē ar šādu degvielu segt visu Igaunijas dīzeļdegvielas patēriņu, informē "Eesti Energia" meitas uzņēmums Latvijā "Enefit".
'Eesti Energia' iegādājas ASV uzņēmumu OSEC un uzsāks degslānekļa nozares attīstību ASV  (43)
10.marts 2011 16:56
Igaunijas energokoncerns " Eesti Energia " parakstījis līgumu par ASV kompānijas "Oil Shale Exploration Company" (OSEC) iegādi, tā sākot attīstīt degslānekļa iegūšanu un ražošanu ASV, informēja uzņēmuma sabiedrisko atteicību pārstāvis Latvijā Oskars Kupše.