Egils Baldzēns

Egils Baldzēns

Egils Baldzēns ir latviešu politiķis, viens no Sociāldemokrātu Savienības dibinātājiem. Bijis Saeimas deputāts. 2002. gadā tika iecelts Latvijas Brīvo Arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieka amatā.

Populārākie raksti
Piedāvā palielināt PVN, lai mazinātu IIN par diviem procentpunktiem  (162)
11.jūnijs 2013 09:28
Lai no nākamā gada varētu samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) par diviem procentpunktiem - līdz 22% -, varētu celt pievienotās vērtības nodokli ( PVN ), šāds viedoklis izskanēja biznesa portāla "Nozare.lv" rīkotajā diskusijā.
Koalīcija vienojas minimālo algu nākamgad palielināt līdz 370 eiro  (57)
31.augusts 2015 16:28
Valdību veidojošās koalīcijas partneri pirmdien tomēr vienojās minimālo mēnešalgu 2016. gadā palielināt no pašreizējiem 360 eiro līdz 370 eiro. Jautājumu par nākamā gada valsts budžetu un nodokļiem gan vēl šopēcpusdien skatīs Ministru kabinets .
Viņķele un Vilks mazo algu saņēmējiem sola simtos latu mērāmu ieguvumu  (44)
28.maijs 2013 15:46
Iedzīvotājiem, kuri saņem mazas algas, savos maciņos daudz vairāk iegūs no minimālās mēnešalgas un nodokļu atvieglojumu palielināšanas, nevis iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmes samazināšanas. To otrdien, iepazīstinot ar Labklājības un Finanšu ministriju priekšlikumiem ienākumu nevienlīdzības mazināšanai, uzsvēra labklājības ministre Ilze Viņķele (V) un finanšu ministrs Andris Vilks (V).