Eirovīzija

Eirovīzija

"Eirovīzija" ir populārs ikgadējs dziesmu konkurss, kurā piedalās izpildītāji no Eiropas valstīm. Šogad Latviju muzikālajā sacensībā pārstāvēja Brazīlijā dzimusī Laura Rizzotto ar dziesmu "Funny Girl", taču viņai diemžēl neizdevās kvalificēties lielajam finālam.

Redaktors iesaka
Krievijas pārstāve Jūlija pēc neveiksmes 'Eirovīzijā' nespēj valdīt asaras  (135)
11.maijs 2018 10:42
Ceturtdienas vakarā Lisabonā tika aizvadīts starptautiskā dziesmu konkursa " Eirovīzija " otrais pusfināls, kurā līdz ar Latvijas pārstāvi Lauru Rizzotto par vietu finālā sacentās arī Jūlija Samoilova no Krievijas. Diemžēl neviena no viņām nespēja kvalificēties lielajam finālam.
Laura Rizzotto nekvalificējas lielajam 'Eirovīzijas' finālam  (662)
11.maijs 2018 00:11
Ceturtdienas, 10. maija, vakarā Lisabonā tika aizvadīts starptautiskā dziesmu konkursa " Eirovīzija " izšķirošais pusfināls, kurā ar kompozīciju "Funny Girl" uzstājās arī Brazīlijā dzimusī Latvijas pārstāve Laura Rizzotto . Viņa diemžēl tālākai cīņai nekvalificējās.
Foto: Latvijas 'Eirovīzijas' delegācija dodas uz Lisabonu  (54)
01.maijs 2018 20:16
Jau nākamnedēļ Portugāles galvaspilsētā Lisabonā risināsies starptautiskais dziesmu konkurss " Eirovīzija ", un otrdien, 1. maijā, turp devusies arī Latvijas pārstāve Laura Rizzotto un Latvijas delegācija.