Elizabete II

Elizabete II

Elizabete II ir Apvienotās Karalistes karaliene, kura par valsts vadītāju kļuva 1952. gadā pēc sava tēva karaļa Džordža VI nāves. Karalienei ir četri bērni, no kuriem troņmantinieks ir Velsas princis Čārlzs. Karalienes politiskā vara ir visai simboliska, viņa vairāk pilda reprezentatīvās funkcijas, pārstāvot Apvienoto Karalisti dažādās pieņemšanās.

Populārākie raksti
Trači, mīlas kaislības un skandālisti: kas darījis negodu britu karaļnamam  (4)
20.aprīlis 2016 16:03
Šonedēļ apaļu jubileju atzīmē britu karaliene Elizabete II , un cienījamās kundzes deviņdesmitās dzimšanas dienas priekšvakarā DELFI Izklaide piedāvā atskatīties uz dažiem no skaļākajiem skandāliem, kas iedragājuši britu karaļnama reputāciju vai vienkārši likuši trīt mēles.
ASV prezidenta 'seifs uz riteņiem' un citu pasaules līderu limuzīni  (28)
19.februāris 2017 21:15
ASV prezidenta transportēšana ir viens no sarežģītākajiem loģistikas uzdevumiem pasaulē. Katru gadu šim nolūkam tiek atvēlēti 350 miljoni dolāru jeb 2614 dolāri minūtē. Interesantu video ieskatu ASV prezidenta Donalda Trampa transportēšanā šonedēļ publicējusi producentu apvienība "Wendover Productions".
Maksātnespējas administrators Sprūds iegādājies 300 tūkstoš eiro vērtu 'Bentley' apvidnieku  (302)
27.aprīlis 2016 05:30
Vērīgi aculiecinieki Rīgā nofotografējuši " Bentley " jaunāko modeli – apvidus automobili "Bentayga", kuru rotā Latvijas valsts reģistrācijas numurzīme "MS". Fotogrāfijas publicētas ekskluzīvo automobiļu "mednieku" starptautiskajā portālā "Autogespot".