Elizabete II

Elizabete II

Elizabete II ir Apvienotās Karalistes karaliene, kura par valsts vadītāju kļuva 1952. gadā pēc sava tēva karaļa Džordža VI nāves. Karalienei ir četri bērni, no kuriem troņmantinieks ir Velsas princis Čārlzs. Karalienes politiskā vara ir visai simboliska, viņa vairāk pilda reprezentatīvās funkcijas, pārstāvot Apvienoto Karalisti dažādās pieņemšanās.

Redaktors iesaka
Lielbritānijas karaliene sāk 'vēsturisku' vizīti Īrijā  (7)
17.maijs 2011 10:49
Apvienotās Karalistes galva Īriju apmeklē pirmoreiz kopš tās neatkarības pasludināšanas 1922.gadā. Kāmēr Elizabete II un viņas vīrs princis Filips uzturēsies valstī, tiks īstenoti plaši drošības pāsākumi, otrdien informē raidsabiedrība BBC.
Lielbritānijas karaliene ieradusies Latvijā  (98)
18.oktobris 2006 13:55
Latvijā ieradusies Apvienotās Karalistes karaliene Viņas Majestāte Elizabete II un Edinburgas hercogs.
Priesteris ļauj ielūkoties britu karaliskās ģimenes noslēpumos  (1)
01.februāris 2016 15:06
Ļaudis visā pasaulē ar lielu aizrautību seko līdzi notikumiem britu karaliskajā ģimenē, un nesen gaismā nākuši jauni fakti par to, kā patiesībā dzīvo augstdzimušie aristokrāti. Vikārs Džeks Kellets sniedzis nelielu ieskatu nedēļas nogalē, kuru viņš pavadījis kopā ar karalieni Elizabeti un viņas radiem.
Karalisks ceļojums: 9 vēsturiskas un neparastas pilis Britu salās
12.janvāris 2016 22:04
Britu salām ir trauksmaina vēsture, tās piedzīvojušas asins izliešanu un cīņas par varu. Laiki un varas mainījušās, bet pilis, kas ir viens no to simboliem, palikušas, un šodien tās ieguvušas jau pavisam citu nozīmi un vērtību. Piedāvājam senāko, mīklaināko un skaistāko piļu izlasi.
Ko Deivids Bovijs bija sasniedzis tavā vecumā?  (1)
06.janvāris 2016 14:58
Leģendārajam mūziķim Deividam Bovijam ir 69 gadi, taču tas nekalpo par ieganstu, lai laiskotos dīvānā. 8. janvārī klajā nāks viņa kārtējais studijas albums ar nosaukumu 'Blackstar'. To gaidot, interneta jokdari izveidojuši mājas lapu, kurā katrs interesents, ievadot savu gadu skaitu, uzreiz saņem informāciju par Bovija sasniegumiem konkrētajā vecumā.
Kanādas premjera uzruna likusi karalienei Elizabete II 'sajusties vecai'  (3)
28.novembris 2015 19:44
Lielbritānijas karaliene Elizabete II izteikusies, ka Kanādas jaunais premjers savā uzrunā Maltā licis viņai sajusties vecai, ziņo raidsabiedrība BBC.
'Bentley Bentayga' iegūst pirmo speciālo modifikāciju  (11)
17.novembris 2015 16:43
Kompānija " Bentley " savam apvidus automobilim "Bentayga" prezentējusi pirmo speciālo versiju "First Edition". Šīs modifikācijas apvidus automobilis pirmo reizi tika parādīts svarīgiem markas klientiem Losandželosā.
Dumpīgums, aizliegtas laulības un uzdzīves posts - skandalozākie notikumi britu monarhijas vēsturē
26.oktobris 2015 14:18
Britu karaļnams un tā ikdiena jau gadsimtiem saistījusi ne tikai vēstures liecību un monarhijas pārstāvju biogrāfiju pētniekus, bet arī lielu daļu sabiedrības. Iepazīstoties ar skaļākajiem skandāliem britu monarhijas vēsturē, kas uzvirmojuši aiz slēgtajām Bekingemas pils durvīm pēdējo gadu desmitu laikā.
'Bentley' apvidnieki izpārdoti turpmākajam gadam; pirmo saņems karaliene  (18)
17.septembris 2015 13:45
Nule Frankfurtes autoizstādē prezentētais " Bentley " pirmais apvidus automobilis "Bentayga" ir izpārdots visā nākamā gada plānotā ražošanas apjomā. Tādējādi, ja izdomājat šodien pasūtināt "Bentley" apvidnieku, savu eksemplāru saņemsiet tikai 2017. gadā. Savukārt pašu pirmo "Bentley Bentayga" eksemplāru saņems Lielbritānijas karaliene Elizabete II .
Džemma Skulme un citas seksīgas sievietes vecumā pēc 80
14.septembris 2015 11:20
Gatavojoties Džemmas Skulmes dzimšanas dienai, nevar nepamanīt, cik lieliski savos gados izskatās šī gleznotāja, un Latvijā tas patiesi ir retums. Taču pasaules mērogā ir sievietes, kuras var līdzināties Skulmes vitalitātei un skaistumam.
10 pasaulē dārgākās savrupmājas, kas nav pa kabatai pat Šleseram  (9)
10.septembris 2015 19:47
Lai cik daudz naudas akumulētu mūsu oligarhu ģimenes, Latvija tomēr ir pārāk maza viņu domas lidojumam. Tāpēc pasaulē dārgākās mājas pērk cilvēki no valstīm, kurās tikt pie naudas ir vieglāk. Piedāvājam 10 dārgāko savrupmāju topu, ņemot vērā, ka tas visu laiku mainās atkarībā no konkrētā nekustamā īpašuma vērtības svārstībām.
Foto: Kā Elizabete II un viņas pavalstnieki atzīmēja karalienes 'rekorda' dienu  (7)
09.septembris 2015 23:18
Trešdien, 9. septembrī, karaliene Elizabete II kļuva par visilgāk valdošo Lielbritānijas monarhu.
Vēsturiski foto: Karaliene Elizabete II šodien kļūst par visilgāk valdījušo britu monarhu  (11)
09.septembris 2015 11:25
Lielbritānijas karaliene Elizabete II trešdien kļūst par visilgāk valdījušo britu monarhu, pārspējot līdzšinējo rekordisti – viņas vecvecvecmāmiņu karalieni Viktoriju.
Publiskots īpaši burvīgs mazā britu prinča foto  (29)
22.jūlijs 2015 09:37
Trešdien, 22. jūlijā, otro dzimšanas dienu atzīmē mazais Kembridžas princis Džordžs, un par godu lielajai dienai britu karaļnams publiskojis jauku bildīti.
Elizabete II ar nacistu sveicienā izstieptu roku: tabloīds publicē neredzētus 1933. gada kadrus  (39)
18.jūlijs 2015 18:24
Bekingemas pils sestdien paudusi vilšanos par tabloīda "The Sun" rīcību, publicējot 1933. gada kadrus, kuros nākamā Lielbritānijas karaliene redzama ar nacistu sveicienā izstieptu roku, vēsta laikraksts "The Washington Post".
Tunisija izsludina valstī ārkārtas stāvokli  (9)
04.jūlijs 2015 19:26
Tunisijas prezidents Bedži Saīds al Sebsi sestdien pasludināja ārkārtas stāvokli pēc tam, kad pagājušajā nedēļā džihadisti pludmalē nošāva 38 ārvalstu tūristus, informēja viņa kanceleja.
Karaliene Elizabete II izbrāķē viņai Vācijā uzdāvināto gleznu  (41)
25.jūnijs 2015 19:19
Parasti tik ieturētā Lielbritānijas karaliene Elizabete II atļāvusies izpaust nepatiku pret dāvanu - gleznu, ko viņai pasniedzis Vācijas prezidents Joahims Gauks, vēsta CNN.
Foto: Karaliene Elizabete II ar vīru ieradusies vizītē Vācijā  (37)
23.jūnijs 2015 23:06
Lielbritānijas karaliene Elizabete II kopā ar vīru, princi Filipu, otrdien ieradusies valsts vizītē Vācijā, vēsta ārzemju mediji.
Foto: Īsto britu lēdiju īpaši smalkās izklaides  (10)
18.jūnijs 2015 16:33
Prestižajās zirgu skriešanās sacīkstēs, kas ik gadu ar karaliskās ģimenes dalību norisinās Askotā, rikšotāji dažkārt paliek otrajā plānā, jo lielāka uzmanība tiek pievērsta britu lēdijām un viņu cepurēm.
'Range Rover' speciāli karalienei  (2)
12.jūnijs 2015 13:55
Kompānijas " Land Rover " nodaļa "Special Vehicle Operations" izstrādājusi unikālu " Range Rover " modifikāciju "State Review" speciāli Lielbritānijas karalienei Elizabetei II .
BBC atvainojas par nepatiesajiem tvītiem par Elizabetes II nāvi  (2)
04.jūnijs 2015 15:08
Raidorganizācija BBC atvainojusies par nepatiesu tvītu publicēšanu par Lielbritānijas karalienes Elizabetes II nāvi, kas tika pārpublicēti citos medijos, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.
Karaliene Elizabete II apciemojusi jauno princesi Šarloti  (22)
05.maijs 2015 22:38
Lielbritānijas karaliene Elizabete II Kensingtonas pilī apciemojusi savu nesen pasaulē nākušo mazmazmeitu Šarloti – Kembridžas hercoga Viljama un hercogienes Ketrīnas meitu, vēsta ārvalstu mediji.
Ne tikai grūtniece Keita: citas karaliskās māmiņas un bērni
27.aprīlis 2015 18:09
Kembridžas hercogiene Katrīna tuvākajā laikā dzemdēs savu otro bērnu, tāpēc satraukums Lielbritānijā valda neiedomājams. Fotogrāfi dežurē pie slimnīcas, mediji arhīvos meklē sensācijas, uzņēmēji laiduši klajā karaliskā mātes piena saldējumu... Taču karaliskais bērns nav tramvajs, tāpēc nepacietīgajiem nāksies vēl nedaudz pagaidīt.
Londonā jau sākušās karalisko dzemdību 'medības'  (12)
15.aprīlis 2015 16:26
Šopavasar visa varenā britu nācija gaida pasaulē ierodamies Kembridžas hercogienes Katrīnas un prinča Viljama otro atvasi, un Londonā jau sākušās karaliskā notikuma "medības".
Pārapbeda Anglijas karaļa Ričarda III mirstīgās atliekas  (4)
26.marts 2015 13:08
Ceturtdien tūkstošiem cilvēku pulcējušies ap Lesteras katedrāli, kur notiek pēdējā kaujas laukā mirušā Anglijas karaļa Ričarda III pīšļu apglabāšana.
Britu aktrise Skota Tomasa iecelta Britu impērijas komandores kārtā  (6)
19.marts 2015 21:06
Slavenā britu kino un teātra aktrise Kristīna Skota Tomasa saņēmusi Britu impērijas bruņinieces komandores titulu, vēsta vietējie mediji.
Foto: Šīs pasaules varenie sēž uz podiņa  (44)
15.janvāris 2015 10:05
Itāļu māksliniece Kristīna Gudžeri izraisījusi visai pretrunīgu reakciju, publiskojot savu darbu kolekciju, kurā šīs pasaules varenie redzami attēloti, sēžot uz podiņa.
Londonā aizdomās par terorismu arestētie plānojuši uzbrukt karalienei  (6)
08.novembris 2014 13:06
Lielbritānijas policijas naktī uz piektdien aizdomās par teroraktu plānošanu arestētie četri vīrieši gatavojušies uzbrukt karalienei Elizabetei II , vēsta tabloīds "The Sun".
Briti māca pasauli ballēt un dzert  (11)
06.novembris 2014 16:40
Katru gadu vismaz dažas reizes sabiedrība noelšas, lai kauninātu mūsdienu jaunatni, kurai, šķiet, visas izklaides norisinās 'aiz garāžām' - pirmais septembris, skolēnu brīvlaiki, festivāli un citi lielāka mēroga notikumi. Tomēr, lūkojoties uz britiem, rodas pārliecība, ka nemaz jau tik traki nav. Skats.lv izlēma atskatīties uz dažām jaudīgām ballītēm viņu zemē.
Piektdienas atskats: Karaliene tvīto, latvieši beidzot interesējas par futbolu
24.oktobris 2014 19:33
Savu pirmo tvītu ir nosūtījusi Apvienotās Karalistes karaliene; Latvijas futbols ir tuvu tam, lai piedzīvotu lielāko popularitāti pēdējo gadu laikā; Putina sakarā nekas diži nav mainījies.