Fabio Kapello

Fabio Kapello

Fabio Kapello ir bijušais itāļu futbolists, vēlāk arī futbola treneris. Futbolista karjeras laikā pārstāvējis vairākus Itālijas klubus, kļūstot par vairākkārtēju Itālijas čempionu un Itālijas kausa ieguvēju. Tāpat arī pārstāvējis Itālijas valstsvienību. Trenera karjeras laikā vadījis dažādu valstu klubus, izcīnot vairākus nacionālos čempiontitulus. No 2008. līdz 2012. gadam bija Anglijas valstsvienības galvenais treneris.

Populārākie raksti
Berluskoni pārdevis 'AC Milan' ķīniešiem  (6)
13.aprīlis 2017 18:19
Bijušais Itālijas A sērijas futbola kluba " AC Milan " prezidents Silvio Berluskoni Ķīnas – Amerikas konsorcijam "Rossoneri Sport Investment Lux" ir pārdevis 99,93% akciju, tādējādi noslēdzot kluba vadības darījumu par "AC Milan" pārdošanu.
No amata atkāpjas Krievijas izlases treneris: Pasaules kausam komandu jāgatavo citam  (13)
21.jūnijs 2016 09:30
Pēc zaudējuma pēdējā grupas spēlē Velsai un izstāšanās no 2016. gada Eiropas futbola čempionāta Krievijas izlases galvenais treneris Leonīds Sluckis paziņojis, ka vēlas atkāpties no amata, jo neesot ticis galā ar uzticēto uzdevumu, ziņo krievu mediji.
Jauno Krievijas futbola izlases galveno treneri atstāj bez algas  (4)
08.augusts 2015 11:15
Jaunais Krievijas izlases galvenais treneris Leonīds Sluckis strādās bez algas, par darbu izlasē saņemot tikai bonusus, paziņojis Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko.