Felipe Masa

Felipe Masa

Felipe Masa ir pazīstams brazīliešu autosportists, kurš kopš 2002. gada piedalās prestižajās Formula 1 sacīkstēs. Sportists karjeru sāka "Sauber" komandas sastāvā, taču 2006. gadā pievienojās "Ferrari" komandai, kļūstot par vienu no vadošajiem sacīkšu pilotiem.

Aizraujošā sacīkstē Bahreinā uzvar Hamiltons, uz pjedestāla arī Peress  (68)
06.aprīlis 2014 20:01
Ar otro " Mercedes " uzvaru pēc kārtas ir noslēdzies Bahreinas GP posms. Luiss Hamiltons aizraujošā cīņš pārspēja komandas biedru Niko Rosbergu, bet Serhio Peress atnesa "Force India" otro goda pjedestālu vēsturē.
'Mercedes' pārliecinoši ātrākie arī pie mākslīgā apgaismojuma  (7)
04.aprīlis 2014 19:47
Arī otrajā treniņu sesijā Bahreinā pie mākslīgā apgaismojuma nepārspēti palika abi "Mercedes" piloti un atkal ātrāks bija Luiss Hamiltons.
Masas vietā es arī nebūtu klausījis komandas pavēlei, apgalvo F-1 leģenda Moss  (4)
02.aprīlis 2014 15:40
Leģendārais britu F-1 pilots Stērlings Moss atbalsta Felipes Masas rīcību Malaizijas " Grand Prix " laikā, kad brazīliešu pilots ignorēja " Williams " komandas pavēli palaist garām savu somu kolēģi Valteri Botasu.
Šūmahers joprojām atrodas atmošanās stāvoklī  (15)
17.marts 2014 20:33
Leģendārā Pirmās formulas (F-1) vācu pilota Mihaela Šūmahera stāvoklis nav mainījies un viņš joprojām cenšas atmosties no komas stāvokļa, informējusi bijušā braucēja aģente Sabīne Kēma.
11 komandas, 22 piloti, 19 'Grand Prix' posmi, divi tituli. Sākas 2014.gada F-1 sezona  (10)
13.marts 2014 18:00
Piektdien ar Austrālijas " Grand Prix " posma brīvajiem treniņiem oficiāli iesākas 2014.gada F-1 čempionāts, kas varētu nest daudz negaidītu pavērsienu.
Felipe Masa šķiras no sava sacīkšu inženiera  (16)
23.janvāris 2014 15:03
Brazīliešu F-1 pilotu Felipi Masu britu inženiera Roba Smedlija vietā šosezon " Williams " komandā apkalpos cits sacīkšu inženieris, ziņo ārzemju mediji.
F-1 piloti izvēlējušies savus 'mūža numurus'  (15)
13.janvāris 2014 11:12
F-1 čempionāta dalībnieki ir izvēlējušies numurus, kādi uz viņu formulām atradīsies visu tālāko karjeras laiku šajā "karaliskajā" autosporta seriālā, informē FIA.
Alonso sev izvēlas 14.numuru, Raikonens - 7.  (19)
20.decembris 2013 22:30
F-1 pilota Fernando Alonso " Ferrari " formulu nākamsezon rotās 14. numurs, kuru spāņu pilots izvēlējies no visām iespējamām skaitļu kombinācijām, ziņo ārzemju mediji.
Kurš ir labāks - Fetels vai Alonso? F-1 pilotu domās dalās  (47)
27.novembris 2013 15:08
Šāgada F-1 čempionāta dalībnieki aptaujā, kurš no līderiem ir labāks pilots - četrkārtējais pasaules čempions Sebastjans Fetels (" Red Bull ") vai Fernando Alonso (" Ferrari "), vairāk tomēr sliecas uz spāņu braucēja pusi.
Fetels izcīna devīto uzvaru pēc kārtas, Vēbers beidz karjeru ar 2.vietu  (31)
24.novembris 2013 19:56
Ar devīto Sebastjana Fetela uzvaru noslēdzās Brazīlijas "Grand Prix" izcīņa, kamēr Marks Vēbers savā pēdējā sacīkstē izcīnīja otro vietu. Trešais Interlagosā finišēja Fernando Alonso, kuram tas bija astotais goda pjedestāls Brazīlijā.
Fetels izcīna ‘pole’ arī Brazīlijā  (9)
23.novembris 2013 20:04
Ar Sebastjana Fetela uzvaru šodien Brazīlijā noslēdzās F1 sezonas pēdējā posma kvalifikācijas braucieni, kas notika lietus apstākļos. No pirmās rindas kopā ar “Red Bull” pilotu startēs Niko Rosbergs no “Mercedes”.
'Mercedes' piloti ātrākie slapjā trasē Interlagosā  (1)
22.novembris 2013 15:59
Ar Niko Rosberga ātrāko apļa laiku slapjā Interlagosas trasē ir noslēgusies pirmā treniņu sesija pirms Brazīlijas Grand Prix izcīņas.
Sebastjans Fetels ASV izcīna astoto uzvaru pēc kārtas  (34)
17.novembris 2013 22:59
Ar astoto Sebastjana Fetela uzvaru noslēdzās ASV GP izcīņa, kas bija pirmspēdējais čempionāta posms. Vācietis tādejādi pārspēja rekordu visvairāk vienā sezonā pēc kārtas izcīnīto uzvaru skaita ziņā. Otrais finišēja Romēns Grožāns, bet trešais palika Marks Vēbers.
Fetels izcīna pirmo starta vietu Ostinā  (13)
16.novembris 2013 21:38
“Red Bull” komanda izcīnījusi dubultuzvaru ASV notikušajos kvalifikācijas braucienos pirms Formula 1 sezonas priekšpēdējā posma, kas šo svētdien notiks Ostinā. “Pole position” ieguva Sebastjans Fetels, kurš uzvarējis jau iepriekšējos septiņos posmos pēc kārtas, bet otrā starta vieta pienāksies Markam Vēberam.
Felipe Masa pāriet uz 'Williams'  (24)
11.novembris 2013 17:22
" Williams " F-1 komanda pirmdien paziņojusi savu nākamās sezonas pilotu sastāvu - 2014.gadā tajā brauks pieredzējušais brazīlietis Felipe Masa un jaunais soms Valteri Botass, informē komanda.
Fetels Abu Dabi izcīna savu septīto uzvaru pēc kārtas  (43)
03.novembris 2013 16:59
Ar kārtējo pārliecinošo Sebastjana Fetela uzvaru noslēdzās sacīkste Abu Dabi, kas vācietim bija jau septītā uzvara pēc kārtas. Tostarp pole ieguvējs Marks Vēbers izcīnīja otro vietu.
Marks Vēbers izcīna pirmo starta pozīciju Abu Dabi 'Grand Prix' posmā  (28)
02.novembris 2013 16:12
Ar Marka Vēbera uzvaru ir noslēgusies izšķirošā kvalifikācijas kārta pirms Abi Dabi Grand Prix izcīņas. Blakus austrālietim pirmajā starta rindā stāvēs viņa komandas biedrs Sebastjans Fetels.
Fetels uzvar Japānā, taču par čempionu vēl nekļūst  (122)
13.oktobris 2013 10:44
Šorīt notikušajā Japānas “Grand Prix” izcīņā pirmo reizi karjerā piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja “Red Bull” komandas braucējs Sebastjans Fetels. Uz pjedestāla kāpa arī “pole position” ieguvējs Marks Vēbers un Romēns Grožāns.
Barikello tomēr nepievienosies F-1 vienībai 'Sauber'  (12)
06.oktobris 2013 17:04
Pieredzējušais brazīliešu sacīkšu pilots Rubenss Barikello tomēr nākamajā sezonā nepievienosies Pirmās formulas ( F-1 ) komandai " Sauber ", apstiprinājusi vienības vadība.
Uz Raikonena vietu pretendē arī brazīlietis Nasrs  (20)
25.septembris 2013 15:16
Uz vakanto pilota vietu " Lotus " F-1 komandā, kas atbrīvosies sezonas beigās pēc Kimi Raikonena aiziešanas uz " Ferrari ", pretendē arī brazīlietis Luiss Felipe Nasrs, vēsta ārzemju mediji.
Masa veic pārrunas ar 'Williams' F-1 komandu  (9)
17.septembris 2013 13:13
Brazīliešu F-1 pilots Felipe Masa , kurš šīs sezonas beigās aiziet no " Ferrari " komandas, veic pārrunas ar " Williams " vienību par iespējamo F-1 karjeras turpināšanu, vēsta ārzemju mediji.
'Ferrari': ar atgriešanos, Kimi  (27)
11.septembris 2013 17:16
Itāļu autoražotāja " Ferrari " F-1 komanda trešdien oficiāli apstiprinājusi somu pilota Kimi Raikonena atgriešanos komandā.
'Ferrari' šīs sezonas beigās pametīs Felipe Masa  (10)
11.septembris 2013 09:10
Brazīliešu F-1 pilots Felipe Masa apstiprinājis, ka šīs sezonas beigās pametīs " Ferrari " komandu, kurā pagājuši faktiski visa viņa karjera, vēsta F-1 čempionāta mājas lapa.
Fetels uzvar Itālijā un uzvaru skaita ziņā noķer Alonso  (46)
08.septembris 2013 16:51
Ar Sebastjana Fetela uzvaru ir noslēgusies Itālijas Lielās Balvas izcīņa – vācietis tādejādi savu uzvaru skaitu palielinājis līdz 32 un šajā rādītājā noķēris Fernando Alonso , kurš fnišēja otrais.
Fetels iegūst pārliecinošu 'pole position' Moncas trasē  (56)
07.septembris 2013 16:22
Ar absolūti dominējošu sniegumu leģendārajā Moncas trasē notikušajos Itālijas "Grand Prix" kvalifikācijas braucienos sestdien uzvarēja "Red Bull" komandas pilots Sebastjans Fetels, kurš šobrīd atrodas ceļā uz jau ceturto F1 titulu pēc kārtas.
Hamiltons izcīna pirmo uzvaru 'Mercedes' komandas sastāvā  (51)
28.jūlijs 2013 16:51
Britu F-1 pilots Luiss Hamiltons šodien izcīnīja pārliecinoši triumfēja Ungārijas "Grand Prix" sacensībās, iegūstot savu pirmo uzvaru kopš pievienošanās "Mercedes" komandai un pirmo šajā sezonā. Uz goda pjedestāla Hungaroringā kāpa arī "Lotus" pilots Kimi Raikonens, kurš izmantoja atšķirīgu stratēģiju, un čempionāta līderis Sebastjans Fetels no "Red Bull".
Hamiltons pārspēj Fetelu kvalifikācijā Ungārijā  (13)
27.jūlijs 2013 16:15
Ar “Mercedes” komandas pilota Luisa Hamiltona uzvaru šodien Ungārijā noslēdzās F1 sezonas desmitā posma kvalifikācijas braucieni. No pirmās rindas Hungaroringā svētdien startēs arī pasaules čempions Sebastians Fetels no “Red Bull” komandas.
Sebastjans Fetels beidzot uzvar Vācijas 'Grand Prix'  (42)
07.jūlijs 2013 17:03
Ar Sebastjana Fetela uzvaru noslēdzās Vācijas GP izcīņa Nirburgringā . Uz pjedestāla kāpa arī abi " Lotus " piloti Kimi Raikonens un Romēns Grožāns, kamēr ceturto vietu izcīnīja Fernando Alonso .
Hamiltons uzvar Vācijas GP kvalifikācijā, Rosbergs paliek 11.starta vietā  (18)
06.jūlijs 2013 16:18
Ar " Mercedes " pilota Luisa Hamiltona uzvaru ir noslēgusies Vācijas GP kvalifikācija Nirburgringas trasē. Blakus Hamiltonam stāvēs Sebastjans Fetels , kamēr otrs "Mercedes" pilots Niko Rosbergs komandas kļūdas dēļ palika tikai 11.starta pozīcijā.