Festivāls HELSUS

Festivāls HELSUS

2016. gada 21. un 22. maijā ar pirmajiem ziediem savus zināšanu dārzus apmeklētājiem vērs divu dienu starptautiskais zināšanu festivāls "Helsus 2016". Šogad festivāls mājvietu radis Jelgavas Pasta salā un Jelgavas pilī, kur vienlaikus norisināsies lekcijas, fiziskie treniņi, darbnīcas, koncerti u.c. zināšanas un veselību bagātinošas nodarbes. "Ķermenis, Dvēsele, Veselība" ir festivāla atslēgas vārdi, caur kuriem sevi izzināt ir aicināts ikviens.

Šogad "Helsus" piedāvā programmu, kas vienuviet pulcēs vairāk nekā 100 meistaru – zinātniekus, lektorus un praktiķus, kuri ar zināšanām dalīsies 7 "Helsus" dārzos: Veselības, Uztura, Vides, Dvēseles, Sevis izzināšanas un Fiziskās prakses dārzā, kā arī Dārzā bērniem. Paralēli festivāla norisei Pasta salā, piecu minūšu attālā gājienā, Jelgavas pilī notiks "Helsus" ārvalstu viesu lekcijas.

Festivāla mērķis ir sniegt zināšanas, dāvāt dažādas prakses un veidus, kā padarīt mūsu dzīvi apzinātāku, veselīgāku un saskanīgāku gan ar sevi, gan ar apkārtējo vidi. Ikkatram no mums ir dota iespēja paplašināt savu apziņu un pieņemties viedumā – izmantosim to!

Populārākie raksti
Izplatītākās pirtī iešanas kļūdas. Pirtnieka padomi pareizai rituāla baudīšanai  (2)
24.jūnijs 2015 08:08
Lai cilvēks jūstos labi, būtu harmonisks un vesels, liela nozīme ir ķermeņa un gara līdzvaram. Ne velti latviešiem ir ļoti spēcīgas pirts tradīcijas, jo pareizs pirts rituāls palīdz sasniegt šo balansu.
Krāsu nozīme ēdienā – uzzini, kādus produktus savā ēdienkartē iekļaut biežāk
20.janvāris 2017 09:51
Nereti mēs pat neapzināmies, cik spēcīgu ietekmi uz cilvēka emocionālo un fizisko stāvokli var atstāt krāsas. Atbilstošu krāsu izvēle ir būtiska ne tikai interjerā vai apģērbā, bet arī ikdienas pārtikā. Šai sakarā krāsu terapeite Elita Goldmane dalās ieteikumos, kādas krāsas produktus izvēlēties savā ēdienkartē veselības uzlabošanai un konkrētu tās problēmu risināšanai.
Kā iegūt to, ko vēlies? Dziednieka padomi vēlmju formulēšanai
17.augusts 2015 14:42
Pierasts, ka par vēlmi sauc cilvēka izteiktu vārdu sakopojumu un domas, taču jāatceras, ka tas attiecas arī uz mūsu uzvedības modeļiem. Šai sakarā, skaidrojot, kā panākt savu vēlmju piepildījumu, festivāla " Helsus " dalībnieks, dziednieks Mārtiņš Geida uzsver, ka ar vēlmi nepietiek - ir attiecīgi jārīkojas.