FIFA

FIFA

FIFA jeb Starptautiskā futbola federāciju asociācija ir pasaules vadošā futbola organizācija, kura dibināta 1904. gadā. Tās centrālais birojs atrodas Šveices pilsētā Cīrihē. FIFA atbild par vairāku starptautisku turnīru rīkošanu un norisi, rūpējas par futbola popularizēšanu, regulē spēlētāju pārejas starp klubiem, kā arī nodarbojas ar citu svarīgu jautājumu risināšanu.

Populārākie raksti
Grandiozas pilis, mošejas un tempļi: Kas sabūvēts Krievijas mazo tautu republikās  (78)
27.janvāris 2017 03:05
Laiks, kad visu zemju proletāriešus aicināja savienoties, ir pagājis. Pēc Dzelzs priekškara krišanas un padomju propagandas izgaišanas no mūsu informācijas telpas pazudušas arī ziņas par udmurtiem, avāriem, kalmikiem, ingušiem un citām mazajām Krievijas tautām.
Lēciens augstāk par galvu. Kā Brazīlija aizliedza 'WhatsApp' un kas no tā sanāca  (13)
21.decembris 2015 18:04
" Facebook " piederošā ziņu apmaiņas programma "WhatsApp" Brazīlijā tika bloķēta uz 48 stundām pēc tiesas pieprasīja par atteikšanos sniegt personīgu informāciju un sarakstes narkomafijas atmaskošanas lietā. Mēs izpētījām brazīliešu interneta auditorijas reakciju un ietekmi uz citām ziņu apmaiņas programmām.
Pasaule sajūsmā par seksīgu īru futbolisti  (31)
13.janvāris 2015 13:33
12. janvārī par aizvadītā gada pasaules labāko futbolistu tika atzīts portugālis Krištianu Ronaldu , taču šī FIFA ceremonija Cīrihē iezīmējās arī ar kādas futbolistes ielaušanos vīriešu konkurencē.