Finanšu ministrija

Finanšu ministrija

Finanšu ministrija ir vadošā Latvijas pārvaldes iestāde finanšu nozarē, kas izstrādā un koordinē valsts finanšu politiku. Tā atbild par valsts un pašvaldību budžeta, īstermiņa un ilgtermiņa finanšu politikas, grāmatvedības politikas, nodokļu politikas, muitas darbības politikas, valsts sektora darba samaksas politikas un ārvalstu finanšu palīdzības līdzekļu, kā arī Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda līdzekļu koordinācijas un izmantošanas politikas apakšnozarēm.

Populārākie raksti
Izmaiņas, kas ietekmēs maciņa biezumu 2017. gadā  (122)
13.oktobris 2016 00:04
Ceturtdien valdība ārkārtas sēdē plāno pieņemt nākamā gada valsts budžetu, kā arī 2017.- 2019. gada vidējā termiņa budžeta ietvara likumprojektu.
Dārgie īpašumi: kam nākamgad pieaugs nodokļi un kādas atlaides piedāvās valdība  (427)
26.janvāris 2017 00:06
Pērn Saeima nolēma iesaldēt īpašumu kadastrālo vērtību straujo pieaugumu, kas būtiski palielinātu īpašumu nodokli. Šis lēmums gan ir spēkā tikai gadu, un tagad Finanšu ministrijas darba grupa meklē risinājumus, kā ierobežot nodokļu slogu. Portāls "Delfi" piedāvā apkopojumu par to, ko paredz Valsts zemes dienesta piedāvājums un ko piedāvā ministrijas.
Bagātnieki, spēlmaņi un smēķētāji maksās vairāk: Kā valdība palielina nākamā gada budžeta ieņēmumus  (118)
25.augusts 2015 18:36
Valdība otrdien atbalstīja vairākus pasākumus nākamā gada valsts budžeta ieņēmumu palielināšanai, informē Finanšu ministrija . Par priekšlikumiem gan vēl turpināsies diskusijas nākamā gada valsts budžeta veidošanas laikā gan valdībā, gan Saeimā, kā arī ar valdības sociālajiem un sadarbības partneriem. Portāls "Delfi" piedāvā apskatu par to, kādi pasākumi pašlaik guvuši valdības atbalstu.