Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK)

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK)

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ir autonoma valsts iestāde, kuras galvenie uzdevumi ir regulēt un pārraudzīt Latvijas banku, krājaizdevumu sabiedrību, apdrošināšanas sabiedrību, apdrošināšanas starpnieku, finanšu instrumentu tirgus dalībnieku, kā arī privāto pensiju fondu darbību. 2011. gada 21. novembrī FKTK padome nolēma apturēt "Latvijas Krājbankas" visu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Lēmums tika pieņemts, pamatojoties uz konstatēto līdzekļu iztrūkumu bankā, par ko tika informēta Ģenerālprokuratūra. Saistībā ar šo lietu tika uzsākts kriminālprocess. Pēc "Latvijas Krājbankas" kraha no amatiem atkāpās FKTK padomes loceklis Jānis Placis, kā arī priekšsēdētāja Irēna Krūmane.

Redaktors iesaka
Saeima negaidīti apstiprina Zakuli FKTK vadītāja amatā; ZRP neizpratnē (plkst.10:05)  (99)
12.janvāris 2012 09:20
Pretēji trešdien solītajam lēmumu par Kristapa Zakuļa iecelšanu Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītāja amatā virzīt izskatīšanai Saeimā tikai nākamnedēļ, parlaments ceturtdien negaidīti nolēma skatit šo jautājumu un ar pārliecnošu balsu vairākumu apstipirnāja Zakuli amatā.
Pēc Krājbankas kraha atkāpjas FKTK vadītāja Krūmane  (218)
28.novembris 2011 13:50
Pēc Krājbankas kraha no amata atkāpusies Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja Irēna Krūmane , teikts viņas paziņojumā medijiem.
FKTK aptur 'Latvijas Krājbankas' darbību un par konstatēto līdzekļu iztrūkumu informē prokuratūru (plkst.23:55)  (368)
21.novembris 2011 23:02
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome pirmdien sēdē ir pieņēmusi lēmumu apturēt AS " Latvijas Krājbanka " ("Krājbankas") visu finanšu pakalpojumu sniegšanu, portālu "Delfi" informēja FKTK biroja vadītāja Anna Dravniece.