Gacho

Gacho

Gacho ir pazīstams latviešu mūziķis, kurš darbojas hiphopa un elektroniskās mūzikas žanros. Savu darbību Gacho sāka 2001. gadā, izdodot vairākas dziesmas, kas kļuva populāras jauniešu vidū. 2009. gadā Gacho izdeva savu otro studijas albumu, kurš ieguva plašu popularitāti neparastā skanējuma dēļ. Gacho izceļas ar īpašu atraktivitāti koncertu laikā. Par īpašu atpazīšanās zīmi ir kļuvuši viņa lecieni publikā.

Populārākie raksti
Foto: Porziņģis tepat Latvijā pārveidojis savu glauno 'Mercedes'  (119)
10.augusts 2016 10:44
Pasaulē populārākais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pavasarī Latvijā iegādājās luksusa kupeju " Mercedes-Benz S500 Coupe AMG". Tomēr tagad kļuvis zināms, ka Porziņģis bija nolēmis šo automobili arī uztūnēt, un ar attiecīgā projekta fotoattēliem padalījies Latvijas uzņēmums "Lucky Thirteen", kas realizējis basketbolista ieceres.
Kādas fobijas ir Latvijā slaveniem cilvēkiem  (36)
15.janvāris 2013 15:53
Arī sabiedrībā zināmi cilvēki nav izņēmums, kad ir runa par dažādām vājībām vai bailēm un pat fobijām. Kā izrādās, Latvijas slavenības bieži vien cieš no akrofobijas jeb bailēm no augstuma, kas ir arī viena no izplatītākajām fobijām pasaulē.
Mūziķis Gacho pēc smagas traumas nonācis slimnīcā  (66)
09.marts 2015 14:41
Populārais pašmāju mūziķis Gacho jeb Gatis Irbe (attēlā) aizvadītajā nedēļas nogalē iedzīvojies nopietnā traumā un hospitalizēts.