Gaidis Bērziņš

Gaidis Bērziņš

Gaidis Bērziņš ir latviešu jurists un politiķis, kurš pārstāv Nacionālo apvienību. Bijis vairāku Saeimu deputāts un Latvijas Tieslietu ministrs. Pirmo reizi Tieslietu ministra amatā nostrādāja no 2006. līdz 2009. gadam, bet 2011. gadā amatā tika iecelts atkārtoti.

Populārākie raksti
Dobelis atzīst, ka no Krūmiņa saņēmis naudu; NA apgalvo, ka vairs nav tā pati partija  (222)
13.decembris 2016 12:33
Bijušais politiķis Juris Dobelis , par kuru savā grāmatā "Iļģuciema pašpuikas stāsti" raksta skandalozais pašmāju uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš , portālam "Delfi" apstiprināja, ka naudu savulaik no Krūmiņa saņēmis. Tā gan nav bijusi "reketa alga", bet alga par darbu, ko veicis pie uzņēmēja. Tikmēr Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK (NA) no uzņēmēja atklāsmēm norobežojas, sakot, ka vairs nav tā pati partija, kas agrāk.
Infografika: Kādi sodi sagaida ātrumpārkāpējus?  (119)
04.jūnijs 2015 10:27
Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā atbalstīja likuma grozījumus, kas paredz noteikt lielākus sodus par būtisku braukšanas ātruma pārsniegšanu, portāls "Delfi" uzzināja Saeimā. Savukārt sankcijas par nelielu ātruma pārsniegšanu paredzēts samazināt.
Valsts noslēpums, ebreji un 'airBaltic' – kāpēc iepriekš atkāpušies ministri  (47)
06.augusts 2016 08:54
Notikušais līdz nu jau bijušā veselības ministra Gunta Belēviča (ZZS) demisijai satrauca daudzus – rindas apiešana Latvijas Onkoloģijas centrā ne tikai izgaismoja politiķa spējas melot, bet arī atkārtoti iezīmēja problēmas veselības nozarē. Portāls "Delfi" piedāvā atcerēties, kādu iemeslu dēļ Latvijā pēdējos piecos gados demisionējuši ministri.