Galatasaray

Galatasaray

Galatasaray ir sporta klubs, kurš bāzēts Turcijas pilsētā Stambulā. Tas aptver daudzas sporta sekcijas, bet vispopulārākie sporta veidi ir futbols un basketbols. Galatasaray ir viena no veiksmīgākajām futbola komandām Turcijā, kam vairākkārt izdevies izcīnīt titulus gan lokāla, gan starptautiska mēroga sacensībās. Arī Galatasaray sieviešu un vīriešu basketbola komandas piedalās augsta ranga starptautiskās sacensībās.

Populārākie raksti
Netradicionālākie sporta spēļu traucētāji: Top 12  (8)
03.februāris 2013 16:16
Visā pasaulē ierasts redzēt, ka nozīmīgu spēļu laikā laukumā izskrien kāds jocīgi ģērbts vai pavisam pliks indivīds, kuru apsargi vai niknie spēlētāji kādu laiku ķersta un tad aizved prom. Pavisam citāda reakcija ir gadījumos, kad spēli pārtrauc kāds dzīvnieks - visi ar interesi un sajūsmu vēro viņa nokļūšanu neparastajā situācijā. Par laimi arī operatori, ieraudzījuši ko jauku un pūkainu, aizmirst savus darba pienākumus un pievēršas mūsu mazo brāļu piedzīvojumu filmēšanai.
Pasaules vislabāk apmaksāto futbolistu TOP 20  (15)
21.aprīlis 2013 08:10
Žurnāls "Forbes" šonedēļ publicēja ne tikai pasaules vērtīgāko futbola klubu sarakstu, bet arī vislabāk apmaksāto futbolistu sarakstu.
Turcija izdevusi slavenā futbolista Šukura aresta orderi  (5)
12.augusts 2016 18:55
Izmeklējot neveiksmīgo apvērsuma mēģinājumu jūlijā, Turcijas prokurori izdevuši labi zināma bijušā futbolista Hakana Šukura aresta orderi, kurš savulaik bijis viens no valstsvienības izlases līderiem, vēsta raidsabiedrība BBC.