Gazprom

Gazprom

Gazprom ir Krievijas gāzes koncerns, kurš ir viens no pasaues pelnošākajiem uzņēmumiem. Dibināts 1989. gadā. Lielākā daļa Gazprom akciju pieder Krievijas valdībai. Uzņēmumam pieder lielākā gāzes transportēšanas sistēma pasaulē, ar kuru Gazprom piegādā gāzi vairāk nekā 20 Eiropas valstīm.

Populārākie raksti
Ko Krievijas 'biezākajiem naudas maisiem' nesusi Soču olimpiāde  (123)
06.februāris 2014 17:48
Ziemas olimpisko spēļu priekšvakarā "Forbes" Krievijas izdevums apkopojis informāciju par to, cik lielas summas Soču olimpiādei tieši un pastarpināti atvēlējuši kaimiņvalsts redzamākie bagātnieki. Vairākiem Krievijas miljardieriem par visu laiku dārgākajām nodēvētās olimpiskās spēles arī ļāvušas krietni nopelnīt, protams, uz Krievijas nodokļu maksātāju rēķina.
Trīs miljoni rubļu dienā – 'Forbes' publisko Krievijas uzņēmumu vadītāju algas  (46)
28.novembris 2016 17:35
Rubļa vērtības kritums un ekonomikas nedienas ir samazinājušas Krievijas lielāko uzņēmumu vadītāju ienākumus vidēji pusotru reizi, liecina jaunākais biznesa žurnāla "Forbes" pētījums. Šis kritums gan neliedz uzņēmumu top menedžeriem joprojām saņemt vairāk nekā vienu miljonu rubļu (14,6 tūkstošus eiro) dienā. Sešiem vadītājiem alga gadā pārsniedz 10 miljonus ASV dolāru, bet līderis gadā saņem pat 17,1 miljonu ASV dolāru lielu algu.
SOK apsūdzības dopinga mahinācijās Krievijai – granāta lapseņu pūznī  (204)
23.novembris 2017 16:22
2017. gada rudens pasaules sporta dzīvē ir nesis lielāko viļņošanos, iespējams, kopš Aukstā kara laikiem, kad valstis izlēma par olimpisko spēļu boikotēšanu politisku apsvērumu dēļ. Šoreiz problēmas sakne ir ne gluži politika un cīņa par apspiesto tiesībām, bet gan farmācijas zinātne, precīzāk, – dopings, aizliegtie preparāti un blēdīšanās jau pašu sportistu aprindās.