Gidons Krēmers

Gidons Krēmers

Gidons Krēmers ir pazīstams Latvijas diriģents un vijolnieks, kurš guvis atzinību arī starptautiskā mērogā. Dibinājis jauniešu orķestri "Kremerata Baltica". Piedalās daudzos klasiskās mūzikas festivālos, kā arī karjeras laikā saņēmis vairākus prestižus apbalvojumus.

Populārākie raksti
Zināmi 'Lielās mūzikas balvas 2014' nominanti; balvu par mūža ieguldījumu saņems Mariss Jansons
15.janvāris 2015 13:19
Ceturtdien, 15. janvārī, paziņoti "Lielās mūzikas balvas 2014" nominanti kategorijās "Gada jaunais mākslinieks", "Gada jaundarbs", "Gada koncerts", "Gada uzvedums", "Par izcilu interpretāciju", "Par izcilu sniegumu", "Par izcilu darbu ansamblī" un "Par mūža ieguldījumu".
Izcilības balvas kultūrā saņem Hermanis, Krēmers un dizaina birojs 'H2E'  (3)
04.decembris 2017 20:19
Kultūras ministrijas iedibināto Izcilības balvu kultūrā 2017 saņēmis režisors Alvis Hermanis , vijolnieks un diriģents Gidons Krēmers un viņa vadītais orķestris " Kremerata Baltica ", kā arī dizaina birojs "H2E". Balvas tika pasniegtas 4. decembra vakarā, Kultūras akadēmijas teātra mājā "Zirgu pasts".
Sākas biļešu tirdzniecība uz krāšņo 'Rīga 2014' koncertu 'Dzimuši Rīgā'  (1)
29.maijs 2014 16:35
Ceturtdien, 29. maijā, sākas biļešu iepriekšpārdošana uz vienu no krāšņākajiem Eiropas kultūras galvaspilsētas muzikālajiem notikumiem – koncertu "Dzimuši Rīgā", kas 6.jūlija vakarā norisināsies pie Latvijas Nacionālās operas uz īpaši izveidotas brīvdabas skatuves.