Gidons Krēmers

Gidons Krēmers

Gidons Krēmers ir pazīstams Latvijas diriģents un vijolnieks, kurš guvis atzinību arī starptautiskā mērogā. Dibinājis jauniešu orķestri "Kremerata Baltica". Piedalās daudzos klasiskās mūzikas festivālos, kā arī karjeras laikā saņēmis vairākus prestižus apbalvojumus.

Redaktors iesaka
Gidons Krēmers saņem starptautisko prēmiju 'Baltijas Zvaigzne'  (3)
22.oktobris 2009 16:25
Latvijas mūziķim, "Kremerata Baltica" mākslinieciskajam vadītājam Gidonam Krēmeram, 22. oktobrī Sanktpēterburgas Ermitāžas teātrī pasniedz starptautisko prēmiju "Baltijas Zvaigzne" par izcilu ieguldījumu Baltijas jūras reģiona valstu kultūras sakaru attīstīšanu un stiprināšanu, portālu "Delfi" informē Latvijas Republikas ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā.
Atklās izstādi par Gidonu Krēmeru  (3)
11.jūnijs 2002 15:10
Par godu pasaulslavenajam rīdziniekam vijolniekam Gidonam Krēmeram un viņa veidotajam pasaules atzinību guvušajam kamerorķestrim "KREMERata BALTICA" Mūzikas muzejs 16.jūnijā atklās īpašu izstādi.
‘Kremerata Baltica’ saņem ‘Grammy’  (33)
28.februāris 2002 15:07
Pasaulē slavenais vijolnieks un mūziķis Gidons Krēmers un viņa vadītais Baltijas valstu jauno mūziķu klasiskās mūzikas ansamblis "Kremerata Baltica" ir saņēmuši šī gada "Grammy" mūzikas balvu kategorijā par labāko mazu muzikālo ansambļu sniegumu ar vai bez diriģenta. Atzinība izteikta par projektu "After Mozart".