Ģirts Valdis Kristovskis

Ģirts Valdis Kristovskis

Ģirts Valdis Kristovskis ir ievērojams latviešu politiķis, kurš pārstāv partiju "Vienotība". Karjeras laikā bijis Saeimas, Rīgas domes, kā arī Eiropas Parlamenta deputāts. Strādājis Latvijas iekšlietu, aizsardzības un ārlietu ministra amatos.

Populārākie raksti
Laikraksts: Latvija Krievijai diplomātisko īpašumu apmaiņā atdevusi vērtīgus īpašumus  (65)
11.aprīlis 2016 07:27
Diplomātisko īpašumu apmaiņā Latvija Krievijai īpašumā un nomā atdevusi labus un vērtīgus īpašumus, kuru vērtība lēšama vismaz 22 miljoni eiro apmērā, pirmdien vēstī laikraksts "Latvijas Avīze".
Kristovskis prognozē pazemojošus darba apstākļus Ventspils domes opozīcijā  (151)
05.jūnijs 2017 10:09
Darba apstākļi Ventspils domes opozīcijā būs pazemojoši, taču apņēmība un politiskā pieredze ir pietiekama, lai ar to tiktu galā, pirmdien intervijā Latvijas Radio sacīja Ventspils domē iekļuvušā trīs politisko spēku - "Vienotības", nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK un Latvijas Reģionu apvienības - apvienotā saraksta līderis Ģirts Valdis Kristovskis (V).
Ventspilī vairāk nekā tūkstoš plusu ieguvuši septiņi kandidāti  (15)
04.jūnijs 2017 15:51
Ventspilī, kur 5% barjeru pārvarējušas vien divas no septiņām partijām, vislielāko vēlētāju atbalstu guvis pašreizējais domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij"), bet viņa oponents Ģirts Valdis Kristovskis ticis pie trīsreiz mazāk "+" zīmēm iepretim savam vārdam, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie provizoriskie vēlēšanu rezultāti.