Grupa Auļi

Grupa Auļi

Grupa Auļi ir latviešu dūdu un bungu mūzikas grupa. Tā regulāri koncertē un piedalās dažādos festivālos gan Latvijā, gan ārzemēs, kā arī sadarbojas ar pazīstamiem pašmāju komponistiem.

Populārākie raksti
Foto: Dzīvespriecīgā noskaņā raibi aizvadīts festivāls 'Laba Daba'  (33)
06.augusts 2017 09:56
Ar koncertiem, dejām un dažādām aktivitātēm Līgatnes "Ratniekos" piektdien, 4. augustā, sākās brīvdabas festivāls " Laba daba ", kas draudzīgā gaisotnē norisinājās līdz 6. augusta rītam. Piedāvājam foto atskatu uz otro pasākuma dienu.
Latvijā tapis etnobigbends. 'Auļu' un 'Tautumeitu' kopalbuma apskats  (17)
07.augusts 2017 07:20
Bungu un dūdu grupa "Auļi" pašmāju un ne tikai pašmāju etnomūzikas cienītājiem zināma jau gadus padsmit. Savukārt " Tautumeitas " mūsdienu tautas mūzikas lauciņā jau pāris gadus uzskatāmas par visādā ziņā košu jaunumu. Abu kolektīvu apvienošanās kopīgā projektā šķiet gandrīz vai pašsaprotama – "Auļiem" vajadzēja balsis, "Tautumeitām" – spēcīgu instrumentālo pamatu. Būtībā ir tapis pašmāju etnobigbends, kura sastāvā muzicē 17 ar folkloru aizrāvušies un muzikāli visnotaļ profesionāli ļaudis.
Foto: 'Skyforger' un 'Auļi' dārd Brīvdabas muzeja 90. jubilejā  (4)
17.jūnijs 2014 13:11
Svētdien, 15. jūnijā, tika atzīmēta Brīvdabas muzeja 90 gadu jubileja, kurai par godu notika Ezermalas koncerts. Tā saknes rodamas tautas tradicionālajā mūzikā, bet zari stiepjas augstu mūsdienu skaņu debesīs, pirms koncerta stāstīja tā rīkotāji.