Guntis Indriksons

Guntis Indriksons

Guntis Indriksons ir latviešu uzņēmējs, kurš kopš 1996. gada ir Latvijas futbola federācijas direktors. Tāpat ir arī bijušais "Skonto" uzņēmumu grupas saimnieks un futbola kluba "Skonto" direktors.

Redaktors iesaka
Indriksons piekto termiņu pēc kārtas ievēlēts par LFF prezidentu  (14)
30.marts 2012 15:09
Par Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu piekto termiņu pēc kārtas ievēlēts Guntis Indriksons , piektdien kļuva zināms LFF kongresā.
Portāls: sākts kriminālprocess par Indriksona darbībām  (38)
05.oktobris 2011 08:54
Kriminālpolicijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē sākts kriminālprocess saistībā ar bijušā "Skonto" uzņēmumu grupas saimnieka un bijušā miljonāra Gunta Indriksona darbībām, mēģinot izvairīties no kreditoriem, vēsta portāls "Pietiek.com".
Indriksons un Mežeckis iecelti UEFA komitejās  (11)
03.jūlijs 2007 18:55
Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons un LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis iecelti UEFA komitejās, informēja LFF preses sekretārs mārtiņš Hartmanis.
Mežeckis saglabā LFF ģenerālsekretāra amatu līdz 2020.gadam  (2)
24.maijs 2016 19:06
Ilggadējais Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis saglabājis savu amatu, otrdien savā pirmajā sēdē lēma aprīļa beigās ievēlētā jaunā LFF valde.
Kļaviņš pēc nekļūšanas par LFF prezidentu: sūdzēšu tiesā tos, kuri 'manā virzienā ir visādi izteikušies'  (7)
02.maijs 2016 12:45
Krišjānis Kļaviņš pēc neveiksmes Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanās nedomā pazust no šī sporta veida un nākotnē ir gatavs vēlreiz kandidēt atbildīgajam amatam, žurnālistiem izteicās Kļaviņš.
Indriksons atkārtoti kļūst par LFF prezidentu; Kļaviņš piedzīvo fiasko  (60)
29.aprīlis 2016 11:45
Piektdien, 29. aprīlī, notika ikgadējais Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongress, kura ietvaros notika arī organizācijas prezidenta vēlēšanas.
Indriksons atradis pēcnācēju LFF prezidenta amatā; vēlēšanas solās būt neprognozējamas  (30)
27.aprīlis 2016 12:27
Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons esot atradis sev pēcnācēju šajā amatā, bet tādā gadījumā piektdien paredzētās LFF prezidenta vēlēšanas solās būt neprognozējamas un, iespējams, var nākties rīkot atkārtotas vēlēšanas.
Kļaviņam ļauj kandidēt LFF prezidenta vēlēšanās  (5)
22.marts 2016 14:04
Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde otrdien, 22. martā, vienbalsīgi nolēma ļaut LFF prezidenta vēlēšanās kandidēt Krišjānim Kļaviņam, kura kandidatūra pirms tam tika apšaubīta saistībā ar aizdomām par iespējamo saistību ar spēļu rezultātu ietekmēšanu.
LFF DK: Kļaviņu nevajadzētu pielaist LFF prezidenta vēlēšanām  (1)
11.marts 2016 17:22
Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisija (DK) piektdien secināja, ka Krišjāni Kļaviņu nevajadzētu pielaist organizācijas prezidenta amata vēlēšanām un nodeva lietu tālākai skatīšanai LFF Valdei, informēja LFF.
Indriksons 'futbolu māju' trūkstošos miljonus cer iegūt no valsts un RD  (69)
06.marts 2016 20:00
Latvijas jaunā futbola stadiona celtniecības sākšana Krišjāņa Barona ielā kavējas trūkstošā finansējuma dēļ, bet Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons naudu vēlas iegūt no valsts un pašvaldības, svētdien vēsta raidījums "Nekā Personīga".
Virslīgas izpilddirektors asi kritizē abus LFF prezidenta amata kandidātus  (2)
26.februāris 2016 11:00
Tas, ka uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu vēlas kandidēts jau piecus termiņus nostrādājušais Guntis Indriksons un apšaubāmas reputācijas populists Krišjānis Kļaviņš, nav normāli, savā publiskajā vēstulē paudis Latvijas Futbola virslīgas čempionāta izpilddirektors Emīls Latkovskis.
Kaspars Gorkšs: Futbols Latvijas gaumē  (30)
25.februāris 2016 09:55
Ar patiesu interesi sekoju Latvijas Futbola federācijas (turpmāk - LFF) vēlēšanām kopš to izsludināšanas brīža. Galvenais iemesls - cerība, ka pie apvāršņa uzradīsies kāds, kurš beidzot spēs Latvijas futbolam nodrošināt nepieciešamo izrāvienu, lai tas kļūtu konkurētspējīgs citu sporta veidu vidū Latvijā un gūtu panākumus arī starptautiski. Lai tas attīstītos adekvāti, ir jābūt starptautisko organizāciju piešķirtajam finansējumam.
Pēc UEFA dokumentu saņemšanas Kļaviņa likteni lems Disciplinārā komiteja  (27)
24.februāris 2016 15:37
Pēc saņemtajiem oficiālajiem dokumentiem no Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) par Krišjāņa Kļaviņa iespējamo saistību ar spēļu rezultātu ietekmēšanu Latvijas Futbola federācija (LFF) vēl nav apstiprinājusi viņa kandidatūru LFF prezidenta vēlēšanām.
LFF prezidenta amata kandidāts Kļaviņš: Indriksona vietā ieliks 'lelli'  (8)
11.februāris 2016 17:03
Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidēšanā būs jauns pavērsiens un pašreizējais prezidents Guntis Indriksons atsauks savu kandidatūru, bet par prezidentu tiks "ielikta lelle" jeb viņa cilvēks, intervijā "Sportacentrs TV" izteicies viens no Indriksona oponentiem Krišjānis Kļaviņš.
Indriksons: Kļaviņš ir visos futbola 'melnajos sarakstos'  (43)
10.februāris 2016 15:51
Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kļaviņš ir iekļauts vairākos "melnajos sarakstos" un joprojām ir saistīts ar spēļu ietekmēšanu, intervijā "Sportacentrs TV" izteicās pašreizējais LFF prezidents Guntis Indriksons .
Indriksons un Kļaviņš apstiprinājuši savas kandidatūras LFF prezidenta velēšanās  (10)
30.decembris 2015 15:08
Pašreizējais Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadītājs Guntis Indriksons un kādreizējais organizācijas preses sekretārs Krišjānis Kļaviņš apstiprinājuši savas kandidatūras un iesnieguši visus nepieciešamos dokumentus pavasarī gaidāmajām LFF prezidenta vēlēšanām, informēja federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis .
LFF prezidenta amatam pagaidām neviens nav pieteicies  (11)
09.decembris 2015 16:26
Pagaidām neviens nav iesniedzis pieteikumu Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanām, kas risināsies nākamgad, portālam "Delfi" apliecināja organizācijā.
Barona ielas stadiona rekonstrukcijas konkursā uzvar SIA 'Arčers' piedāvājums, atklāj LFF  (27)
01.jūlijs 2015 15:24
SIA "Arčers" piedāvājums par sporta kompleksa Kr. Barona ielā 116A rekonstrukciju ir atzīts par labāko Latvijas Futbola federācijas (LFF) iepirkuma procedūras konkursā, informē LFF preses dienests.
FIFA kongresā pabijušais Tikmers: milzīgais UEFA spiediens balsot pret Blateru neko nedeva  (15)
01.jūnijs 2015 17:32
No Eiropas Futbola federāciju asociācijas ( UEFA ) puses Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas ( FIFA ) kongresā izjusts liels spiediens prezidenta vēlēšanās balsot pret Zepu Blateru, tomēr tas neko labu nedeva, uzskata viens no Latvijas pārstāvjiem kongresā Žoržs Tikmers .
LFF kongresā pēc statūtu precizēšanas cer uzlabot ikdienas darba pārvaldi
31.marts 2015 17:49
Otrdien, 31. martā, viesnīcā "Mercure Riga Centre Hotel" norisinājās Latvijas Futbola federācijas (LFF) ikgadējais kongress, kurā tika pieņemti LFF statūti jaunajā redakcijā. Tas uzskatāms par nozīmīgu soli LFF pārvaldes ikdienas darba un lēmumu secīguma uzlabošanā, informē LFF.
Uldis Strautmanis: SIA 'Latvijas Futbola federācija'  (21)
25.februāris 2015 00:04
Lai gan Latvijas sporta federācijas ir biedrības un saņem valsts finansējumu (tātad nodokļu maksātāju naudu, arī manu), tikai retais sporta aprindu cilvēks ļautos biedrību "Latvijas Futbola federācija" nosaukt par atklātu un pretimnākošu organizāciju. Drīzāk jau "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību"…Vai vispār bez atbildības.
Pētnieki izskaitļojuši horoskopa zīmes, kuru pārstāvji biznesā iesaistās visbiežāk  (27)
31.decembris 2014 14:15
Latvijā visvairāk uzņēmumu īpašnieku un vadītāju dzimuši Dvīņu un Vērša zvaigznājos, attiecīgi 9,4% un 9,3% no kopējā amatpersonu un dalībnieku skaita, liecina "Lursoft" pētījums.
Par Latvijas labāko futbolistu nosaukts pieredzējušais Koliņko  (15)
05.decembris 2014 21:20
Par šī gada Latvijas labāko futbolistu nosaukts pieredzējušais vārtsargs Aleksandrs Koliņko .
Andris Biedriņš un Sandis Ozoliņš pievienojušies 'dīvainajiem' miljonāriem  (39)
20.novembris 2014 14:13
"Latvijas miljonāru Top 100" veidotāji sportistus Andri Biedriņu un Sandi Ozoliņu ierindojuši "neparasto" miljonāru sarakstā .
LFF prezidents saņēmis draudus, apkarojot spēļu sarunāšanu  (2)
24.oktobris 2014 11:50
Cīņa pret spēļu rezultātu ietekmēšanu futbolā ir tikai pusceļā un Latvijas Futbola federācija (LFF) turpinās darbu, lai šo sērgu apkarotu, sacīja LFF prezidents Guntis Indriksons .
Apturēta 'Skonto' futbola kluba saimnieciskā darbība  (6)
14.oktobris 2014 19:02
Oktobra sākumā apturēta Latvijas titulētākā futbola kluba Rīgas "Skonto" saimnieciskā darbība, liecina portālā "firmas.lv" pieejamā Uzņēmumu reģistra informācija.
'Skonto' stadionu nopērk aizvakar klubu pametušais prezidents Koļesņičenko  (19)
16.jūlijs 2014 20:28
Problemātisko aktīvu pārvaldītāja "Reverta" valdījumā esošais "Skonto" komplekss par 13,8 miljoniem eiro 15.jūlijā pārdots tā jaunajam īpašniekam - uzņēmumam "SSA", informēja bankas pārstāve Marita Ozoliņa.
Latviju Pasaules kausā futbolā pārstāvēs astoņus gadus vecais Linards Lazdāns  (1)
14.aprīlis 2014 14:19
Par uzvarētāju ātrās ēdināšanas restorānu ķēdes "McDonald's" kampaņā "Ieved stadionā zvaigzni!" ir kļuvis astoņus gadus vecais Linards Lazdāns, kurš šovasar kopā ar tēti dosies uz Pasaules kausu izcīņu futbolā Brazīlijā, informēja organizatori.
300 Latvijas bērni sacentīsies par iespēju doties uz FIFA Pasaules Kausu
10.aprīlis 2014 16:27
Gandrīz 300 bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem no visas Latvijas šo svētdien, 13. aprīlī, sacentīsies par iespēju doties uz FIFA Pasaules Kausa finālspēli Brazīlijā un miljoniem skatītāju priekšā pavadīt stadionā kādu no pasaules futbola zvaigznēm.
Andris Biedriņš - basketbolista karjeras spožums un posts  (45)
07.aprīlis 2014 16:41
Nacionālās basketbola līgas (NBA) klubs Jūtas " Jazz " sestdien neaizsargāto spēlētāju sarakstā iekļāva latviešu centru Andri Biedriņu, kurš savulaik tika uzskatīts par vienu no Eiropas jaunajiem talantiem.
'Skonto' stadionu joprojām piedāvā pirkt par 12,5 miljoniem eiro  (7)
01.februāris 2014 13:29
Problemātisko aktīvu pārvaldītājas AS " Reverta " mājaslapā kā investīciju objekts par 12,5 miljoniem eiro pārdošanā tiek piedāvāts " Skonto " stadions.
Latvijas futbola izlase turpinās spēlēt 'Skonto' stadionā, saka Indriksons  (2)
29.oktobris 2013 09:34
Latvijas futbola izlase arī turpmāk savas mājas spēles aizvadīs "Skonto" stadionā, un tas nemainīsies līdz netiks uzcelts jauns stadions, intervijā "Sporta Avīzei" sacīja Latvijas Futbola federācijas prezidents Guntis Indriksons .