Haralds Kurpnieks

Haralds Kurpnieks

Haralds Kurpnieks ir latviešu motokrosa blakusvāģiem kantētājs. Kurpnieks bijis pārī ar vairākiem latviešu motokrosistiem, pasaules čempionātos izcīnot arī godalgotas vietas, bet 2011. gadā viņš kļuva par vairākkārtējā pasaules čempiona nīderlandieša Daniela Vilemsena kantētāju.

Populārākie raksti
Divas Latvijas blakusvāģu ekipāžas uz goda pjedestāla PČ posmā Ķegumā  (12)
11.augusts 2013 18:14
Nīderlandes braucēja Etjēna Baksa un latvieša Kaspara Stupeļa ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru "Zelta zirga" trasē Ķegumā notikušajā pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem desmitajā posmā, savukārt trešie bija brāļi Jānis un Lauris Daideri.
Divi latvieši uz pjedestāla pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģiem Vācijā  (2)
13.jūnijs 2016 18:16
Aizvadītajā nedēļas nogalē Vācijā notika šīs sezonas 4. pasaules čempionāta posms motokrosā blakusvāģiem. Neraugoties uz apgrūtinošajiem laika apstākļiem, ļoti labu sniegumu šajās sacensībās uzrādīja Latvijas pārstāvji, diviem sportistiem kāpjot uz goda pjedestāla, informē Latvijas Motosporta federācija (LaMSF).
PČ posms motokrosā blakusvāģiem Ķegumā: Daidera un Stupeļa ekipāža izstājas otrajā braucienā  (4)
11.jūnijs 2017 15:59
Jāņa Daidera pilotētā un Kaspara Stupeļa kantētā ekipāža svētdien pēc gana sekmīga pirmā brauciena izstājās otrajā un neveiksmīgi noslēdza Ķeguma mototrasē "Zelta zirgs" notikušā pasaules čempionāta piektā posma motokrosā blakusvāģiem sacensības.