Haralds Sīmanis

Haralds Sīmanis

Haralds Sīmanis ir čigānu izcelsmes latviešu dziesminieks, ērģelnieks un ģitārists. Sīmanis regulāri sniedz koncertus un uzstājas dažādos pasākumos un festivālos. Mūziķis ir izdevis vairākus albumus. Viens no viņa populārākajiem skaņdarbiem ir balāde "Ezers", kuru viņš 1980. gadā izpildīja "Mikrofona dziesmu aptaujas" noslēguma koncertā. Pēc šīs uzstāšanās Sīmanis ieguva atpazīstamību.

Populārākie raksti
Foto: Ar skaļu ballīti izskan 'Fono Cēsis' pirmā diena
23.jūlijs 2016 02:38
Ar vērienu izskanējusi festivāla " Fono Cēsis " pirmā diena, kas jau rīt turpinās priecēt ne mazums apmeklētāju, pulksten 23:00 uz skatuves kāpjot festivāla galvenajam viesim Frenkam Tērneram, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
'Fono Cēsis' izziņo festivāla galveno mākslinieku  (2)
19.maijs 2016 09:00
Bezmaksas festivāla " Fono Cēsis " organizatori izziņojuši otrās dienas grupu sarakstu, kā galveno viesi nosaucot Lielbritānijas folkroka mākslinieku Frenku Tērneru (Frank Turner), kurš uz festivāla skatuves kāps 23. jūlijā.
Pilna skatuve 'grēviņu': ar jestru ballīti izskan lielkoncerts 'Fono Cēsis'  (9)
28.jūlijs 2014 10:17
Nedēļas nogalē Cēsu pilsētas svētku laikā pie mūzikas kluba " Fonoklubs " norisinājās pirmais bezmaksas lielkoncerts "Fono Cēsis ", kurā uzstājās " Dzelzs Vilks ", " Roberts Gobziņš ", Toms Grēviņš un citi.