Harijs Poters

Harijs Poters

Harijs Poters ir britu rakstnieces Džoannas Ketlīnas Roulingas fantāzijas grāmatu sērijas ar tādu pašu nosaukumu galvenais tēls. Stāsts ir par kādu bāreni, kurš 11 gados atklāj, ka ir burvis. Grāmatas par Poteru ieguva milzu popularitāti un pēc to motīviem tika uzņemta astoņu filmu sērija, kura noslēdzās 2011. gadā. Pirmā Harija Potera grāmata tika izdota 1997. gadā un visa grāmatu sērija ir par septiņiem Harija Potera dzīves gadiem.

Populārākie raksti
Desmit garākās Holivudas kino sāgas  (17)
15.februāris 2013 00:01
Dienu pēc pasaules pirmizrādes piektdien kinoekrānus arī Latvijā sasniedzis jaunais Brūsa Vilisa varoņfilmu sērijas piektais turpinājums Cietākais rieksts . Kamēr vieni rauc degunus par nepārtraukto turpinājumu paredzamību, bet citi par filmu industrijas alkatību, Cietā rieksta franšīzes filmas nebūt nav rekordistes turpinājumu veidošanā.
Dedzināt! 5 grāmatas, kas sadusmoja radikālos pašmāju kristiešus  (274)
12.februāris 2017 04:50
Vairākas nedēļas pagājušas, kopš "Latvijas Kristīgā radio" (LKR) direktors un līdzīpašnieks Tālivaldis Tālbergs ar savu radikālo nostāju, skubinot dedzināt luteriskās baznīcas mācītāja Jura Rubeņa grāmatu "Viņa un viņš. Mīlestība. Attiecības. Sekss", izsauca asu sabiedrības reakciju ne tik daudz satura dēļ, jo reti kurš no publiskā viedokļa paudējiem bija izlasījis šo grāmatu, bet liekot diskutēt par šāda aicinājuma iederību mūsdienās un saskatot līdzību ar savulaik Ādolfa Hitlera sekotāja Jozefa Gēbelsa vadībā īstenotajām grāmatu dedzināšanas akcijām.
Spiegi, maģija un bāreņi: gaidītākās rudens filmas  (8)
25.septembris 2016 11:49
Būsim godīgi – īstam kinomīlim ir vienalga, kādi laikapstākļi ir aiz loga, un nekas viņu neattur no došanās uz kinoteātri, tomēr rudens tam šķiet piemērotākais laiks. Ne tikai tāpēc, ka ārā kļūst vēsāks un vakaros ātrāk satumst, bet arī tāpēc, ka lielās studijas šim laikam sarūpējušas daudz labu gabalu.