Heat

Heat

Heat ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda, kas bāzēta ASV pilsētā Maiami. Heat ir viena no pēdējās dekādes spēcīgākajām līgas komandām, jo to pārstāv tādas superzvaigznes kā Dveins Veids un Lebrons Džeimss. Tāpat arī klubā spēlējuši citi pazīstami spēlētāji kā, piemēram, Alonso Mornings un Tims Hārdevejs. 2006. gadā Heat pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē izcīnīja NBA čempiontitulu un par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Dveins Veids.

Populārākie raksti
Biedriņš iekļauts 'Forbes' vislabāk apmaksāto 'soliņa deldētāju' sarakstā  (60)
25.jūnijs 2013 12:10
Nacionālās basketbola asociācijas ( NBA ) kluba Goldensteitas " Warriors " latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš iekļuvis ietekmīgā izdevuma "Forbes" veidotajā vislabāk apmaksāto sportistu-"soliņa deldētāju" sarakstā.
Neapdomīgi un sāpīgi - desmit dumjākās sporta traumas  (10)
19.februāris 2015 19:04
Savainojumi ir, iespējams, pati nepatīkamākā sporta sastāvdaļa. Līdzjutēji zaudē iespēju atbalstīt savus favorītus, "pa grīsti" aiziet viss sportista ieguldītais darbs, bet viņa komandai jāsāk "lāpīt caurumi" savainotā spēlētāja iztrūkuma dēļ.
Porziņģim 24 punkti un 'double - double'; 'Knicks' gūst ceturto uzvaru pēc kārtas  (87)
22.novembris 2015 06:35
Latviešu talants Kristaps Porziņģis sestdien izcēlās ar 24 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām Nacionālās basketbola asociācijas ( NBA ) spēlē un aizveda Ņujorkas " Knicks " komandu līdz ceturtajai uzvarai pēc kārtas.