Hewlett-Packard

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard jeb saīsināti saukta par HP ir viena no lielākajām datortehnoloģiju ražotājkompānijām pasaulē un tā ir bāzēta ASV. Uzņēmumu 1939. gadā dibināja Stenfordas universitātes studenti Bils Hjūlets un Deivs Pakards. Pirmie komerciāli veiksmīgie izstrādājumi bija inovatīvas audioierīces, kuras kompānija pārdeva krietni lētāk nekā konkurenti. Ar laiku uzņēmuma piedāvāto produktu klāsts aizvien vairāk paplašinājās, līdz HP kļuva par vienu no inovatīvākajām un pieprasītākajām datortehnoloģiju ražotājkompānijām pasaulē.

Populārākie raksti
ФОТО: Топ-20 мировых финансовых центров  (9)
05.jūnijs 2016 11:45
Организация Long Finance составила глобальный индекс финансовых центров. В первой двадцатке финансовых центров доминируют города Северной Америки и Азиатско-Тихоокеанского региона. Латвия впервые вошла в рейтинг, занимая 71-е место.
'Google', 'Facebook' un 'Microsoft' – tehnoloģiju milžu 15 lielākie megadarījumi  (3)
29.maijs 2014 13:35
ASV informācijas tehnoloģiju giganta "Apple Inc." plānotā "Beats Music" un "Beats Electronics" iegāde par trīs miljardiem dolāru ir viens no lielākajiem iegādes darījumiem tehnoloģiju nozarē.
Microsoft и крупные американские ИТ-гиганты нанесут серьезный удар по российскому бизнесу  (57)
30.aprīlis 2014 11:00
Американские гиганты IT-индустрии, в том числе Microsoft , Oracle, Symantec и Hewlett-Packard (HP), присоединяются к санкциям в отношении ряда российских банков и компаний и могут полностью прекратить сотрудничать с ними.