Hilarija Klintone

Hilarija Klintone

Hilarija Klintone ir ietekmīga ASV politiķe, kura kopš 2009. gada strādā ASV valsts sekretāra amatā. Bijusi Ņujorkas štata senatore, kā arī no 1993. līdz 2001. gadam ASV pirmā lēdija, jo prezidenta amatā strādāja viņas vīrs Bils Klintons. 2008. gadā Klintone kandidēja uz ASV Demokrātu partijas atbalstu ASV prezidenta vēlēšanās, taču piekāpās Barakam Obamam.

Populārākie raksti
Bijusī mīļākā atklāj satraucošus Klintonu attiecību noslēpumus  (89)
28.oktobris 2016 16:50
ASV prezidenta vēlēšanu gaidās neiztikt bez skandāliem. Šonedēļ tabloīdu ievērību izpelnījusies demokrātu partijas virzītā Hilarija Klintone (attēlā kopā ar vīru). Sieviete vārdā Dollija Kaila apgalvo, ka viņai aptuveni 20 gadus bijusi mīlas dēka ar Hilarijas vīru Bilu.
Slaveno pagātnes grēki, mīlas dēkas un nedienas: gada skaļākie skandāli pasaulē  (7)
21.decembris 2016 07:30
Decembra beigas ir īstais laiks atskatīties uz aizvadītā gada apspriestākajiem un skaļākajiem notikumiem pasaules šovbiznesā. Spilgtu ziņu nav trūcis – slaveni ļaudis šķīrušies un publiski ķildojušies, gaismā celti seni pagātnes notikumi, tabloīdus pāršalkuši skandāli un anonīmu "labdaru" intrigas. "Delfi Izklaide" piedāvā apkopojumu ar šī gada skandalozākajiem notikumiem ārzemēs.
Jēlas, mulsinošas un muļķīgas. 'Zelta avenei' nominētās gada sliktākās filmas  (10)
18.februāris 2017 12:00
Februāris ir balvu pasniegšanas laiks – dažādu izmēru un formu, pārsvarā apzeltītas statuetes tiek dalītas gan Eiropā, gan Atlantijas okeāna otrā pusē. Visiekārojamākā, vai precīzāk vispopulārākā no tām – slaidais vīrs vārdā Oskars, tiks pasniegta 26. februārī Holivudā, godinot izcilības kino – gan filmas, gan aktierdarbus, režiju, operatorus, scenāristus, utt. Tomēr būtu tikai godīgi šajā labāko uzskaitījuma laikā pievērsties kādai balvai, kas tapusi kā parodija un apbalvo gada vissliktākās filma.