Holande

Populārākie raksti
Mazas, bet īpašas: 10 pārsteidzošas Eiropas pilsētiņas
12.maijs 2016 12:53
Priekšnieks jau sāk jautāt, kad ņemsiet šī gada atvaļinājumu? Tad ar steigu jāsāk plānot ceļojumi, un iespēju ir bezgala daudz un krāšņas. Turklāt, šoreiz, iespējams, vērts braukt nevis uz lielajiem un tūristu iecienītajiem objektiem vai kūrortiem, bet izvēlēties ko mazāku un atmosfēriskāku. Lūk, "Tūrismagids" iesaka 10 brīnišķīgas mazpilsētas un ciemus tepat Eiropā un Baltijā.
Cilvēka roku darināti brīnumi - neparastākie tilti pasaulē
19.oktobris 2015 07:33
Cilvēki jau gadu tūkstošiem iemācījušies pārvarēt šķēršļus, izmantojot atjautību un izveicību, piemēram, pārmetot dēli pāri upei vai virvi pāri aizai, lai to šķērsotu. Laika gaitā šīs prasmes pilnveidojušās līdz pat mākslinieciskai meistarībai, radot tiltus, kas savā majestātiskumā, neatkārtojamībā un cēlumā daudzviet kļuvuši par to atrašanās vietu simboliem un varenākajiem apskates objektiem. Lūk, vien daži no pasaules ievērojamākajiem un skaistākajiem tiltiem!
Rumbulas piedzīvojumi jeb Kā neieberzties, pērkot lietotu auto  (265)
09.marts 2016 05:30
Pirms trim gadiem solīju sev nekad nebraukt skatīties auto uz Rumbulas plačiem, jo varbūtība notrāpīt uz kaut ko sakarīgu ir mikroskopiska (ir pieredze). Diemžēl vai par laimi radās fīlings sevi drusku apčakarēt un bezjēdzīgi iztērēt daļu dzīves, jo draugs meklēja auto, un kaut kā, pa "ss.lv" bakstoties, uzpeldēja šis skaistulis – " Audi A4" tikko no Holandes ar servisa grāmatiņu, 165 tūkstoš kilometru nobraukumu un patiesi fantastisku aprīkojumu.