Ideju teniss

Populārākie raksti
Raidījums: Ideju Teniss. Kā izskatīsies Dziesmusvētki pēc ¼ gadsimta  (25)
05.novembris 2014 11:48
Ko mēs servējam? Idejas. Idejas Latvijas simtgadei. Trešdien "Ideju tenisu" spēlē kultūras menedžere Brigita Stroda, sociālantropologs Klāvs Sedlenieks, mūzikas žurnālists Edgars Raginskis un komunikāciju eksperte Laura Zvejniece. Sarunu tēmas: kā izskatīsies dziesmu svētki pēc ceturdaļgadsimta un kas ir Latvijas "maigā vara" nākamajai simtgadei.
Ideju teniss: Dalībnieki - arhitektūras kurators Mārtiņš Ķibilds un arhitekts Toms Kokins  (1)
07.novembris 2014 09:30
Piektdien, 7.novembrī, "Ideju tenisa" noslēguma raidījumā viesosies rakstnieks Pauls Bankovskis , arhitekts Toms Kokins, psiholoģe Kristiāna Lapiņa un arhitektūras kurators Mārtiņš Ķibilds. Ideju tenisa tiesneša Gata Mūrnieka vadībā viņi meklēs praktiskas idejas, atbildot uzjautājumiem par to, vai Latvijai jākļūst par pasaulē pirmo rezervātvalsti, atrodot teritorijām jaunas funkcijas, apgūstot jūras robežas un teritoriālo ūdeņus, izvēršot civilizācijas neskarto – "melno caurumu" - tūrisma politiku? Otrā spēles daļa būs veltīta iespējami jauniem atskaites punktiem – vai jāievieš savs kalendārs ar Jāņiem kā sākumpunktu, varbūt jārada sava mērvienību sistēma?
Raidījums: Ideju teniss. Kā Latvijā ieviest 21. gadsimta nodokļu sistēmu?  (6)
03.novembris 2014 11:30
Ko mēs servēsim? Idejas. Idejas Latvijas simtgadei. Pirmdien "Ideju tenisu" spēlē žurnālists, žurnāla "Ir" komentētājs Pauls Raudseps, komunikācijas zinātņu doktors Mārtiņš Kaprāns, "TechHub Rīga" līdzdibinātājs Ernests Štāls, kurš vada arī savu uzņēmumu "Reach.ly", kas specializējas liela apjoma datu analīzē, un Rīgas ekonomiskās augstskolas pasniedzējs, uzņēmējdarbības procesu pētnieks Arnis Sauka. Šoreiz idejas par tēmām: kā Latvijā ieviest 21. gadsimta nodokļu sistēmu un kā Latvijā ieviest vecuma ierobežojumu 65+.