Iedvesmo mācīties!

Iedvesmo mācīties!

Izglītības programmas "Iespējamā misija" akcija "Iedvesmo mācīties!" – no 21. līdz 25. novembrim visā Latvijā 33 atzītākie savas jomas profesionāļi, tostarp Valsts prezidents Raimonds Vējonis, dosies uz dažādām Latvijas skolām, lai iejustos skolotāja godā, novadītu vienu mācību stundu un, pastāstot par savu mācīšanās un darba pieredzi, iedvesmotu izvirzīt augstākus mērķus un būt neatlaidīgiem to sasniegšanā. Skolēniem šī ir lieliska iespēja mācīties no dažādu jomu profesionāļu pieredzes un izprast teorētisko zināšanu praktisko pielietojumu darba vidē.

Šogad uz "Iespējamās misijas" sadarbības skolām Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Rūjienā, Siguldā, Stalbē, Kuldīgā, Olainē un citās Latvijas pilsētās dosies tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā aktieris Vilis Daudziņš, sportists Mairis Briedis, "SWH radio" balss un improvizācijas meistars Kaspars Breidaks,  "Delfi" galvenais redaktors Ingus Bērziņš, dziedātājs Justs, "Swedbank" valdes priekšsēdētājs Reinis Rubenis un citi savas jomas profesionāļi un veiksmīgākie uzņēmēji.

Akcijas mērķis ir ienest “reālo dzīvi” skolās, lai rādītu skolēniem pēc iespējas pilnīgāku priekšstatu par dažādu jomu un profesiju darba ikdienu un tajās nepieciešamajām zināšanām un prasmēm.

Pilnu sarakstu ar akcijas dalībniekiem un viņu vadīto stundu sarakstu varat skatīt šeit.

Populārākie raksti
Premjers gandarīts par iespēju atsvaidzināt zināšanas fizikā. Mācību stundas video ieraksts  (113)
10.oktobris 2013 16:46
Ceturtdienas rītā Rīgas Ostvalda vidusskolā fizikas stundu 12. klasei vadīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V), jauniešiem stāstot par elektromagnētisko viļņu īpašībām.
Premjera vadītā fizikas stunda par elektromagnētiskajiem viļņiem  (91)
10.oktobris 2013 09:07
Pirmdien sākusies izglītības programmas "Iespējamā misija" akcija " Iedvesmo mācīties! ", un nedēļas garumā uzņēmumu vadītāji, ideju līderi, savas jomas profesionāļi, kā arī izglītības un zinātnes ministrs un Ministru prezidents dosies uz kādu no skolām visā Latvijā, lai vadītu vienu mācību stundu.
Vējonis, Skutelis, Bergs un citi - atskats uz 'Iedvesmo mācīties!' pirmo dienu
24.novembris 2015 11:33
Kas kopīgs Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, komiķim Jānim Skutelim, debašu meistaram Mārtiņam Vaivaram, uzņēmējiem Normundam Bergam, Jurim Sīlim, Uldim Smiltam un Andrim Lauciņam? Spēja iedvesmot skolēnus, jo tieši ar šādu misiju viņi pirmdien devās uz dažādām Latvijas skolām, lai dotu startu akcijai " Iedvesmo mācīties! " un vadītu mācību stundas.