Iekšlietu ministrija

Iekšlietu ministrija

Iekšlietu ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde iekšlietu nozarē, kas pārvalda noziedzības apkarošanas, sabiedriskās kārtības un drošības aizsardzības, personas tiesību un likumīgo interešu aizsardzības, valsts robežas drošības, ugunsdrošības, ugunsdzēsības, glābšanas, civilās aizsardzības, iedzīvotāju uzskaites un dokumentēšanas, kā arī migrācijas apakšnozares.

Redaktors iesaka
Mūrniece atkāpjas no amata (plkst.13:09)  (294)
17.februāris 2011 12:24
Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (V) ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (V) iesniegusi demisiju, informē Iekšlietu ministrija .
IeM grib bargākus sodus par noziegumiem pret policistiem un iespēju policijas šefiem sodīt savus padotos  (134)
26.janvāris 2011 11:02
Pēc traģiskajiem notikumiem Jēkabpilī Iekšlietu ministrija (IeM) un Valsts policija vēlas grozīt disciplināratbildības likumu, lai ļautu turpmāk dažāda līmeņa policijas vadītājiem pašiem sodīt savus darbiniekus par disciplināriem pārkāpumiem, kā arī apsver iespēju rosināt Krimināllikumā bargākus sodus par noziegumiem pret policistiem.
IeM sašutusi par funkciju auditu; iesaka likvidēt Valsts kanceleju  (137)
02.septembris 2010 10:54
Iekšlietu ministrija (IeM) asi kritizē valsts pārvaldes funkciju audita ziņojumu, kurā rosināts ietaupīt arī uz policijas rēķina, dēvējot atzinumu par neprofesionālu, un iesaka taupīt, likvidējot Valsts kanceleju.