Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB)

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB)

Iepirkumu uzraudzības birojs ir Finanšu ministrijas padotībā esoša tiešās valsts pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir valsts pārvaldes funkciju īstenošana iepirkuma procedūru uzraudzībā. Tā galvenās funkcijas ir uzraudzīt pasūtītāju, sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju, publisko partneru un publisko partneru pārstāvju veikto iepirkuma procedūru un koncesijas procedūru atbilstību normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

Populārākie raksti
Pēc trača ap Skolaskalna karjeru amatu pamet Vecpiebalgas novada priekšsēdētāja  (171)
28.augusts 2017 17:45
Pēc piecu deputātu sasauktās ārkārtas sēdes, kurā sākotnēji prasīta domes izpilddirektora Hugo Dukša atstādināšana no amata par viņa rīcību, noslēdzot līgumu par Skolaskalna karjeru apsaimniekošanu, Vecpiebalgas novada priekšsēdētājas amatu pametusi un deputāta mandātu pirmdien nolikusi Ella Frīdvalde-Andersone.
Satiksmes ministrijas uzņēmuma iepirkumos uzvar valdes locekles ģimenes firma  (104)
23.maijs 2016 05:04
Vismaz trīs valsts uzņēmuma "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) iepirkumos pēdējo divu gadu laikā uzvarējusi šī uzņēmuma valdes locekles mātei piederoša firma.
'Rīgas satiksmes' 60 miljonu eiro vērtajā degvielas iepirkumā uzvar dārgākais piedāvājums  (98)
06.septembris 2015 19:50
Rīgas pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksme " iepriekš izsludinātajā konkursā par degvielas piegādi uzvarējis līdzšinējais piegādātājs "Ramockas dzirnavas", kas iepirkuma konkursā startējis ar dārgāko piedāvājumu, svētdien ziņo raidījums "Nekā Personīga".