Iesnas

Populārākie raksti
Bērniem kaitīgās un ieteicamās tautas metodes saaukstēšanās gadījumos
28.novembris 2016 22:24
Ņemot vērā pašreizējos laika apstākļus, arvien aktuālāks kļūst jautājums, kā bērnam izārstēt sezonālās saaukstēšanās slimības. Īpašu popularitāti mammu vidū pēdējos gados stabili ieņem tā dēvētie tautas līdzekļi, tomēr jāņem vērā, ka nebūt nav tā, ka visas tautas metodes drīkst pielietot bērnu veselības uzlabošanai. Ir zālītes, kuras bērnam pat kaitēs, "Parents" brīdina pediatre Natālija Suvorova. Ielūkojāmies arī pašāmāju ārstu padomu pūralādē – gan par iesnām, gan klepu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru.
Rudens vēstnesis – iesnas: pareiza deguna šņaukšana un ārstēšanas metodes
14.septembris 2017 11:18
Gribam to vai nē, iesnas nu patiešām ir tās, bez kurām nebūs uzaudzis neviens bērns. Vienus tās piemeklē biežāk un smagākā formā, citus – nedaudz retāk, bet aizlikts vai – gluži pretēji – tekošs deguns ir normāla lieta ikvienam bērnam, īpaši bērndārzniekiem un sākumskolas skolēniem.
Iesnu laiks turpinās. Tautas receptes cīņā ar tekošu degunu
20.februāris 2015 14:54
Lai gan ārā jau jūtama pavasara tuvošanās, iesnu laiks turpinās. Un patiesībā jau iesnas var "noķert" arī vasaras viducī. Aptieku plaukti ir pilni ar dažādiem pilieniem, aerosoliem un cita veida ķīmiska sastāva medikamentiem. Bet kāpēc gan nepamēģināt kaut ko no tautas receptēm? Jo īpaši tas ieteicams grūtniecēm un bērnu ar krūti barojošām mammām, kurām pēc iespējas jāizvairās no zāļu lietošanas. Piedāvājam portāla interesooo.com apkopotas septiņas tautas receptes cīņā ar tekošu degunu.