Ieva Akurātere

Ieva Akurātere

Ieva Akurātere ir populāra latviešu dziedātāja un aktrise, leģendārās rokgrupas "Pērkons" soliste. 1988. gada festivālā "Liepājas Dzintars" izpildīja dziesmu "Manai tautai", kļūstot par vienu no dziesmotās revolūcijas simboliem. Karjeras laikā iesaistījusies vairākos muzikālajos projektos. 2009. gadā iesaistījās arī politikā, pārstāvot Pilsonisko savienību.

Populārākie raksti
Akurāteres padomi gludai sejai un tvirtām krūtīm  (86)
01.februāris 2013 16:28
Populārā latviešu dziedātāja, aktrise un grupas Pērkons soliste Ieva Akurātere (attēlā) par ķermeņa un gara jaunību galvenokārt rūpējas ar meditācijas palīdzību, tomēr skatuves māksliniecei ir arī savi skaistuma triki, kas noder gan starojošas ādas, gan tvirta auguma saglabāšanai.
Ogres estrādē 'Kulakova nakts' laikā, iespējams, novietos vilciena vagonu demolēšanai  (63)
06.augusts 2015 14:37
Ogres estrādē festivāla "Kulakova nakts" laikā, iespējams, tiks novietots vilciena vagons, ko varēs demolēt, pastāstīja grupas "Pērkons" mūziķis Juris Kulakovs .
Ieva Akuratere: dažām sievietēm ir sindroms visu mūžu izvēlēties sliktos puišus
06.decembris 2017 15:39
Lai izkoptu attiecības, vajadzīgs spēks un laiks. Kā izdevumam "Ieva" atzīst populārā latviešu dziedātāja Ieva Akuratere, māksliniekiem bieži nav ne viena, ne otra, tāpēc viņa nekautrējas atzīt – personīgajā dzīvē viņai nav sevišķi veicies.