Ieva Akurātere

Ieva Akurātere

Ieva Akurātere ir populāra latviešu dziedātāja un aktrise, leģendārās rokgrupas "Pērkons" soliste. 1988. gada festivālā "Liepājas Dzintars" izpildīja dziesmu "Manai tautai", kļūstot par vienu no dziesmotās revolūcijas simboliem. Karjeras laikā iesaistījusies vairākos muzikālajos projektos. 2009. gadā iesaistījās arī politikā, pārstāvot Pilsonisko savienību.

Redaktors iesaka
Fotoreportāža: 'Pērkons' ar vērienu nosvin 30. jubileju  (37)
01.maijs 2012 23:43
Ar vērienīgu uzstāšanos jaunajā koncertzālē " Palladium ", pulcējot dažādas fanu paaudzes, savu 30. jubilejas turneju noslēdza grupa "Pērkons".
Akurātere: Mans uzdevums ir starot  (42)
22.jūnijs 2011 13:53
Dziedātāja un Rīgas domes deputāte Ieva Akurātere (attēlā), atnākot vasarai, esot uzplaukusi un daudz vairāk savā garderobē ievieš krāsainus un ziedu rakstiem rotātus apģērbus, bet, komentējot šobrīd populāros lietoto drēbju tirdziņus, dziedātāja neslēpj – tas nav domāts viņai.
Ieva Akurātere kandidēs Rīgas domes vēlēšanās  (16)
26.februāris 2009 22:26
Rīgas domes vēlēšanās Pilsoniskās savienības ( PS ) sarakstā būs arī dziedātāja Ieva Akurātere . Pagaidām mūziķei sarakstā nav piešķirts konkrēts numurs, jo PS ir problēmas ar maksimālo 60 kandidātu nokomplektēšanu, raksta Neatkarīgā Rīta Avīze .