Ilmārs Rimšēvičs

Ilmārs Rimšēvičs

Ilmārs Rimšēvičs ir ietekmīgs latviešu ekonomists, kurš kopš 2001. gada ir Latvijas Bankas prezidents. Pirms tam viņš bija Latvijas Bankas prezidenta vietnieks un valdes priekšsēdētājs. Rimšēvičs ir arī studentu korporācijas Lettonia biedrs.

Redaktors iesaka
Rimšēvičs astoņas stundas pavada KNAB un tiek aizvests ar likumsargu auto (plkst.01.26)  (667)
17.februāris 2018 18:15
Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs sestdien atgriezās Latvijā un no lidostas devās uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB), kur uzturējās gandrīz astoņas stundas. Pulksten 1.20 viņu kopā ar advokātu Saulvedi Vārpiņu aizveda ar KNAB auto, novēroja portāls "Delfi".
Raidījums: 'Norvik bankas' īpašnieks apgalvo, ka no viņa centās izspiest kukuļus  (105)
28.janvāris 2018 19:25
AS " Norvik banka " starptautiskajā šķīrējtiesā iesniegtā pieteikuma pret Latviju centrā ir korupcija finanšu sektorā – kāda pieredzējusi un augstu stāvoša amatpersona no bankas kontrolpaketes īpašnieka Grigorija Guseļņikova esot centusies izspiest kukuļus, svētdien ziņoja TV3 raidījums "Nekā personīga". Naudas izspiešanā esot bijis iesaistīts arī bijušais maksātnespējas administrators Māris Sprūds.
'Mēs esam labākie,' algu atšķirības Baltijas centrālajās bankās pamato Rimšēvičs  (117)
08.novembris 2017 00:06
Lai gan par atalgojumu Latvijas Bankā noteikti ir pamats diskutēt, tomēr iestāde ir otrs lielākais peļņas iemaksātājs Latvijas budžetā, turklāt tās pienākumu saraksts ir garāks nekā citām iestādēm, intervijā "Delfi TV ar Jāni Domburu" teica centrālās bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs .